Jump to content

tomasz

Klubowicz
 • Content Count

  3897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Informacje o profilu

 • Imię
  tomasz czarnym zwany...
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  częstochowa
 • Zainteresowania
  paralotnie, sporty ekstremalne

Recent Profile Visitors

8143 profile views
 1. Czesc . Potrzebuje pomocy z twoja lampa

 2. tomasz

  Metoda Ballinga

  Tak, a niby jak można zastrzec słowo węglan czy wodorowęglan?
 3. Zjada, ale martwe już gnijące polipy. Ta euphylia Ci niestety pada.
 4. Sorry LUFT,źle Cię zrozumiałem. Masz całkowitą rację.
 5. Dla mnie każdy pokładają cy bombę nie licząc się z ofiarami wśród niewinnych ludzi a tym bardziej swoich rodaków jest terrorysta. Widać dla Ciebie nie. A skąd znam taką opinię? Ano a autopsji. Ruszam się trochę po świecie i rozmawiam z ludźmi i to tymi którzy wiedzą gdzie leży Polska. Wolniewicz to akurat taki polski obciach świetnie pasujący do tej opinii.
 6. Co Ty Luft nie powiesz. Pokaż mi muzułmanina w IRA czy ETA. Gabor co do tego paranaukowego wykładu.Na świecie mamy opinię przewrażliwionych na swoim punkcie pajaców żyjących martyrologią, przegranym powstaniami oraz Orła mi Górskiego. Wybacz ale jaką mamy mieć po obejrzeniu przez kogoś tego kabaretu?
 7. Gaber już Ci odpowiadam. Otóż podstawowa różnica to to że ja mam jedna moralność i stosuję ją w stosunku do każdego - niezależnie czy się z nim zgadzam czy nie. Zacytuję Ci największy debilizm który został napisany w tym temacie - kurze pióro w kategorii idiotyzmów roku - "to jest napasc imigranta lub potomka imigrantow na starszą panią we Francji. efekt sprowadzania obcych kulturowo imigrantow ktore nas ma niedlugo spotkac. reszty nie skomentuje." i tu jakoś nie widzę Twojej reakcji bo kolega jacek gra do tej samej bramki co Ty? Toteż dostałeś kilka przykładów innych bandyckich napadów i agresorzy tutaj nie byli imigrantami, murzynami, brudasami czy jak ich tam nazywasz. To Cie jednak oburzyło. Jest jakaś różnica wg Ciebie jak widzę. Gratuluję serdecznie w takim razie.
 8. Erda masz oczywiście rację. Tak samo można by przytaczać bójki na stadionach i napady kiboli na bezbronnych przechodniów. Ale przecież im wolno bo to biali, żadne multikulti, tacy "prawdziwi Polacy - katolicy". Jak ich prezes kopnie w d*pę, to ich następna prawica przytuli - pewnie ta nowa, prawdziwa? I nie ma się raczej co dziwić że nie wszyscy zrozumieli sens Twojej wypowiedzi: nie da się tego lepiej ująć niż Dale w ostatnich wersach swojej wypowiedzi kilka postów wyżej.
 9. Nic Cię nie trzyma. Mając zasilacz stałoprądowy 48-50v podłączasz do niego 12 diód. Prąd płynie taki jak daje zasilacz czyli w Twoim przypadku 700mA. Rozwiązanie rzadziej stosowane przy driverach, gdyż najpopularniejsze pracują do 36v.
 10. Żadna polska firma nie dostała dofinansowania??? Czytam dalej te bzdety i ...istna komedia. Ciekawe gdzie czytałeś? Na tym forum jest co najmniej dziesięciu właścicieli firm którzy dostali, a to tylko kropla w morzu. Może zamiast czytać bzdur to trochę pomyśl albo popytaj ludzi?
 11. Odstają bo firmowe nie są CZDA
 12. Taa czosnek. Szkoda że nie do pieca na 3 zdrowaśki. Pudełka podobnie jak krowy - lactoria kornuta nie ma łuski tylko płyty kostne przez co jest podatna na wszelkie pasożyty skórne. Po pierwsze zaobserwuj czy żadna ryba jej nie goni-stresuje i czy nie musi za bardzo walczyć o jedzenie. Po drugie koniecznie kup doktorka, on obierze ją do czysta w kilka dni.
 13. Faktycznie napisałeś że reszta dostaje większy prąd. Ale reszta w danej nitce a nie w całym układzie.
 14. Sorry fachowcy ale jest dokładnie odwrotnieniż piszecie - przypadek równoległego połączenia stringów do jednego drivera. W 99% cree padają na zwarcie, więc jeśli w jednej nitce padnie jedna dioda to właśnie przez tą nitkę z 5 cioma sprawnymi diodami zaczyna płynąć większy prąd niz w pozostałych w pełni sprawnych.
 15. tomasz

  led 5630 ?

  Wiesz, kolor to kwestia gustu. Jak dla mnie może być trochę za biało, ja osobiście wolę niebieskawy odcień wody. Ale tak sobie tylko gdybam. Jak będzie - sam sprawdzisz. Mocowo jednak na pewno ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.