Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Wtrącę się. :) U mnie sprawdzają się 24 dawki co 1/2 h w nocy dla stabilizacji pH (22.00-10.00). Leci po 25 ml na dawkę wody wapiennej i działa wyśmienicie. Także kalkwasser nie musi być podawane drogą kropelkową i też działa. Kwestia jest tylko dużej częstotliwości i odp. objętości dawki. Oczywiście zajęło mi trochę czasu zanim ustaliłem co i jak. Przy grawitacyjnej metodzie kropelkowej dozowanie było nie do wyregulowania. Teraz 5l baniak kalkwasser wystarcza mi na ok. 2 tyg. i jest super. Tak samo można by zrobić w dzień, niestety ja mam pompę dozującą dla której max. to 24 dawki. Pozdr. tomko

tomko

tomko

Wtrącę się. :) U mnie sprawdzają się 24 dawki co 1/2 h w nocy dla stabilizacji pH (22.00-10.00). Leci po 25 ml na dawkę wody wapiennej i działa wyśmienicie. Także kalkwasser nie musi być podawane drogą kropelkową i też działa. Kwestia jest tylko dużej częstotliwości i odp. objętości dawki. Oczywiście zajęło mi trochę czasu zanim ustaliłem co i jak. Przy grawitacyjnej metodzie kropelkowej dozowanie bylo nie do wyregulowania. Teraz 5l baniak kalkwasser wysyarcza mi na ok. 2 tyg. i jest super. Tak samo można by zrobić w dzień, niestety ja mam pompę dozującą dla której max. to 24 dawki. Pozdr. tomko

tomko

tomko

Wtrącę się. :) U mnie sprawdzają się 24 dawki co 1/2 h w nocy dla stabilizacji pH (22.00-10.00). Leci po 25 ml na dawkę wody wapiennej i działa wyśmienicie. Także kalkwasser nie musi być podawane drogą kropelkową i też działa. Kwestia jest tylko dużej częstotliwości i odp. objętości dawki. Oczywiście zajęło mi trochę czasu zanim ustaliłem co i jak, ale to działa również w ten sposób. Przy grawitacyjnej metodzie kropelkowej dozowanie bylo nie do wyregulowania. Teraz 5l baniak kalkwasser wysyarcza mi na ok. 2 tyg. i jest super. Tak samo można by zrobić w dzień, niestety ja mam pompę dozującą dla której max. to 24 dawki. Pozdr. tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.