Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

Godzinę temu, klossowski napisał:

masz filmik Andrzeja:

Ten Pan w morskim to raczej nie jest autorytet. W którymś filmiku o zakładaniu akwarium popełnił tyle merytorycznych błędów, że mi ręce opadły...wyraziłem w komentarzach swoje zdanie, to się Pan Andrzej obruszył, że on jest...ponoć później dokonał zmian, które zasugerowałem. Bądźmy ostrożni w powoływaniu się na pseudo ekspertów z YT.

33 minuty temu, dziadziol6 napisał:

Plastifikatory:huh: co to?

To miedzy innymi ftalany, które mogą być wypłukiwane przez agresywną ciecz jaką jest solanka. Znam kilka przypadków padających acropor (w tym mój przypadek), mimo  spełnienia  wszystkich paramentów niezbędnych do hodowli  koralowców, a koralowce padały. Po usunięciu wszystkich węży z ogrodniczego i zastąpienie ich silikonowymi problem minął.  

norbi2222

norbi2222

Godzinę temu, klossowski napisał:

masz filmik Andrzeja:

Ten Pan w morskim to raczej nie jest autorytet. W którymś filmiku o zakładaniu akwarium popełnił tyle merytorycznych błędów, że mi ręce opadły...wyraziłem w komentarzach swoje zdanie, to się Pan Andrzej obruszył, że on jest...ponoć później dokonał zmian, które zasugerowałem. Bądźmy ostrożni w powoływaniu się na pseudo ekspertów z YT.

23 minuty temu, dziadziol6 napisał:

Plastifikatory:huh: co to?

To miedzy innymi ftalany, które mogą być wypłukiwane przez agresywną ciecz jaką jest solanka. Znam kilka przypadków padających acropor (w tym mój przypadek), mimo  spełnienia  wszystkich paramentów niezbędnych do hodowli  koralowców, a koralowce padały. Po usunięciu wszystkich węży z ogrodniczego i zastąpienie ich sylikonowymi problem minął.  

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.