Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

1 godzinę temu, Adamos9908 napisał:

Sokanke zrobiłem słabą, 1.021 więc nie podskoczyło przy dolewce 4 l nawet spadło i jest 1.024, jedzenie drastyczniej ograniczyłem i jedzą dokładnie wsztsko czyli kilka ziarenek, resztę wyczyściłem z dna i ze skały i na spokojnie obserwuję 

??? Dolałeś solanki jako uzupełnienie odparowanej wody i spadło zasolenie??? Coś tam musi być nie tak!!!

Jesteś pewny urządzenia do mierzenia zasolenia?

Arek77

Arek77

7 minut temu, Adamos9908 napisał:

Sokanke zrobiłem słabą, 1.021 więc nie podskoczyło przy dolewce 4 l nawet spadło i jest 1.024, jedzenie drastyczniej ograniczyłem i jedzą dokładnie wsztsko czyli kilka ziarenek, resztę wyczyściłem z dna i ze skały i na spokojnie obserwuję 

??? Dolałeś solanki jako uzupełnienie odparowanej wody i spało zasolenie??? Coś tam musi być nie tak!!!

Arek77

Arek77

5 minut temu, Adamos9908 napisał:

Sokanke zrobiłem słabą, 1.021 więc nie podskoczyło przy dolewce 4 l nawet spadło i jest 1.024, jedzenie drastyczniej ograniczyłem i jedzą dokładnie wsztsko czyli kilka ziarenek, resztę wyczyściłem z dna i ze skały i na spokojnie obserwuję 

??? Dolałeś solanki jako uzupełnienie odparowanej wody i spało zasolenie??? Coś tam mysi być nie tak!!!

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.