Skocz do zawartości

Historia edycji

volf

volf

W dniu 24.01.2021 o 18:33, klossowski napisał:

Ja bym raczej w wartości par celował. Obecnie mam 60 W skęcone na koło 70% w 100 l i wszystko rośnie pięknie. Wat watowi nierówny niestety:)  O wysokości lampy nad poziomem wody nie 

 Oczywiście odnosi się to do moich tzw. "prostych"w utrzymaniu korali.

 

volf

volf

W dniu 24.01.2021 o 18:33, klossowski napisał:

Ja bym raczej w wartości par celował. Obecnie mam 60 W skęcone na koło 70% w 100 l i wszystko rośnie pięknie. Wat watowi nierówny niestety:)  O wysokości lampy nad poziomem wody nie wspominając.

 Od kilku lat nie udzielam się na forum w temacie prowadzenia akwa, poprostu i najzwyczajniej w świecie nie chce mi się czytać opinii pseudo speców z rocznym stażem że ""tak się nie da i padnie po miesiacu" (i nie bierz tego do siebie) Moje akwaria  mają się świetnie i dalej będą prowadzone wypracowanym przez siebie systemem. Wartości par, filtrację itp.stosowanie różnych specyfików zostawiam "specjalistom" od ich zaglonionych, zadinowanych,i zacyjanowanych akwari.:D Oczywiście odnosi się to do moich tzw. "prostych"w utrzymaniu korali.

 

edyta, chyba zasmiecamy koledze temat, niech poprosi zielonego o wyczyszczenie zbędnych postów. 

volf

volf

28 minut temu, klossowski napisał:

Ja bym raczej w wartości par celował. Obecnie mam 60 W skęcone na koło 70% w 100 l i wszystko rośnie pięknie. Wat watowi nierówny niestety:)  O wysokości lampy nad poziomem wody nie wspominając.

Właśnie dlatego od kilku lat nie udzielam się na forum w temacie prowadzenia akwa, poprostu i najzwyczajniej w świecie nie chce mi się czytać opinii pseudo speców z rocznym stażem że ""tak się nie da i padnie po miesiacu" (i nie bierz tego do siebie) Moje akwaria  mają się świetnie i dalej będą prowadzone wypracowanym przez siebie systemem. Wartości par, filtrację itp.stosowanie różnych specyfików zostawiam "specjalistom" od ich zaglonionych, zadinowanych,i zacyjanowanych akwari.:D

edyta, chyba zasmiecamy koledze temat, niech poprosi zielonego o wyczyszczenie zbędnych postów. 

volf

volf

4 minuty temu, klossowski napisał:

Ja bym raczej w wartości par celował. Obecnie mam 60 W skęcone na koło 70% w 100 l i wszystko rośnie pięknie. Wat watowi nierówny niestety:)  O wysokości lampy nad poziomem wody nie wspominając.

Właśnie dlatego od kilku lat nie udzielam się na forum w temacie prowadzenia akwa, poprostu i najzwyczajniej w świecie nie chce mi się czytać opinii pseudo speców z rocznym stażem że ""tak się nie da i padnie po miesiacu" (i nie bierz tego do siebie) Moje akwaria  mają się świetnie i dalej będą prowadzone wypracowanym przez siebie systemem. Wartości par, filtrację itp.stosowanie różnych specyfików zostawiam "specjalistom" od ich zaglonionych, zadinowanych,i zacyjanowanych akwari.:D

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.