Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

38 minut temu, SHARK_2 napisał:

Co do Chin to owszem myślałem ale doszedłem do wniosku, że dam szansę i zbiorę lokalne oferty. Jeśli będzie drastyczna różnica to oczywiście, że zlecę produkcję w Chinach. Chwilowo płytkę traktuję jako prototyp a jeśli wyjdzie ok to wtedy będę myślał co dalej :) 

Co do wymiaru samego PCB to będzie ok 520x230 mm. 

Za 5 sztuk w chinach dasz 203/247$ z wysyłką zależnie czy laminat 1.6 czy 2mm. Jak będziesz chciał to pochwal się ofertą za prototyp coś czuje ze będzie drożej za 1 sztukę niż tu za 5 ;P

sith114

sith114

37 minut temu, SHARK_2 napisał:

Co do Chin to owszem myślałem ale doszedłem do wniosku, że dam szansę i zbiorę lokalne oferty. Jeśli będzie drastyczna różnica to oczywiście, że zlecę produkcję w Chinach. Chwilowo płytkę traktuję jako prototyp a jeśli wyjdzie ok to wtedy będę myślał co dalej :) 

Co do wymiaru samego PCB to będzie ok 520x230 mm. 

Za 5 sztuk w chinach dasz 203/247$ z wysyłką zaleznie czy laminat 1.6 czy 2mm. Jak bedziesz chciał to pochwal się ofertą za prototyp coś czuje ze bedzie drożej za 1 sztukę niż tu za 5 ;P

sith114

sith114

27 minut temu, SHARK_2 napisał:

Co do Chin to owszem myślałem ale doszedłem do wniosku, że dam szansę i zbiorę lokalne oferty. Jeśli będzie drastyczna różnica to oczywiście, że zlecę produkcję w Chinach. Chwilowo płytkę traktuję jako prototyp a jeśli wyjdzie ok to wtedy będę myślał co dalej :) 

Co do wymiaru samego PCB to będzie ok 520x230 mm. 

Za 5 sztuk w chinach dasz 203/247$ zaleznie czy laminat 1.6 czy 2mm. Jak bedziesz chciał to pochwal się ofertą za prototyp coś czuje ze bedzie drożej za 1 sztukę niż tu za 5 ;P

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.