Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

16 minut temu, qni napisał:

465167658_beznazwy.jpg.4b242fe00119bcefd03a4f846cd68431.jpg

To chyba będzie moja ulubiona perspektywa 

Akwarium stoi już ok 2 tygodnie codziennie dodaje bakterie, w weekend planuje sadzić korale 

Znalazłem czas, żeby zrobić światło. Miałem konfigurację 3x cold-white i 6 royal blue ale zredukowałem do 2 cold-white i 3 royal. Uznałem, że tego będzie za dużo. Kolor royal blue nie podoba mi się i chyba zmienię na zwykły niebieski. Nie wiem, dlaczego, ale światło w akwarium strasznie męczy mój wzrok a to mnie nie pokoi.

  

Fajnie ze wystartowałeś wcześniej co do lampy nie znam konfiguracji. Ale jak masz możliwość zwiększ ilość barw :) Możesz dać diody jeśli chodzi o kolor blue i zbliżony od UV do Cyjana. Ja w swojej lampie w ogóle nie mam power ledow rb bo których nie kupiłem były jakieś fioletowe. Dla porownania miałem tez cree rb i zupełnie inna bajka nawet gdzieś to opisałem w swoim temacie o lampie ;) 
 

A czy oczu nie męczą bliki od piasku? ;) Piasek się pobrudzi i będzie mniej światła odbijał. 

sith114

sith114

15 minut temu, qni napisał:

465167658_beznazwy.jpg.4b242fe00119bcefd03a4f846cd68431.jpg

To chyba będzie moja ulubiona perspektywa 

Akwarium stoi już ok 2 tygodnie codziennie dodaje bakterie, w weekend planuje sadzić korale 

Znalazłem czas, żeby zrobić światło. Miałem konfigurację 3x cold-white i 6 royal blue ale zredukowałem do 2 cold-white i 3 royal. Uznałem, że tego będzie za dużo. Kolor royal blue nie podoba mi się i chyba zmienię na zwykły niebieski. Nie wiem, dlaczego, ale światło w akwarium strasznie męczy mój wzrok a to mnie nie pokoi.

  

Fajnie ze wystartowałeś wcześniej co do lampy nie znam konfiguracji. Ale jak masz możliwość zwiększ ilość barw :) Możesz dać diody jeśli chodzi o kolor blue i zbliżony od UV do Cyjana. 
 

A czy oczu nie męczą bliki od piasku? ;) Piasek się pobrudzi i będzie mniej światła odbijał. 

sith114

sith114

13 minut temu, qni napisał:

465167658_beznazwy.jpg.4b242fe00119bcefd03a4f846cd68431.jpg

To chyba będzie moja ulubiona perspektywa 

Akwarium stoi już ok 2 tygodnie codziennie dodaje bakterie, w weekend planuje sadzić korale 

Znalazłem czas, żeby zrobić światło. Miałem konfigurację 3x cold-white i 6 royal blue ale zredukowałem do 2 cold-white i 3 royal. Uznałem, że tego będzie za dużo. Kolor royal blue nie podoba mi się i chyba zmienię na zwykły niebieski. Nie wiem, dlaczego, ale światło w akwarium strasznie męczy mój wzrok a to mnie nie pokoi.

  

Fajnie ze wystartowałeś wcześniej co do lampy nie znam konfiguracji. Ale jak masz możliwość zwiększ ilość barw :) Możesz dać diody jeśli chodzi o kolor blue i zbliżony od UV do Cyjana. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.