Skocz do zawartości

Historia edycji

Sagerrak1

Sagerrak1

8 godzin temu, norbi2222 napisał:

Zeostart nie dozuje się w kropelkach, dozuje się 2 ml na 1000 l podzielone na dwie dawki. W Twoim przypadku jest 2x 0,2ml jeżeli masz 200 l wody netto w obiegu, jeżeli mniej to trzeba dopasować dawkę. Z uwagą o nieprzekraczaniu zalecanej dawki.  Zeostar można rozrabiać z RODI (przegotowaną) i w wysterylizowanym pojemniku w proporcji 1:19 . Jak już pisałem w moim zbiorniku bardzo dobrze współpracuje z produktami KZ AF nitraphosminus. Nie doświadczyłem nigdy żadnych paskudztw typu cyjano, dino itp. Na 1000 l netto leje 10 ml, rozłożone na 1 ml dawki.

Spokojnie zrobimy na kropelki, znormalizuje wielkość kropli z jakiejś pipety i łatwiej mi będzie podawać 2x10kr albo 2x20kr , ale to już nieistotne szczegóły techniczne .
Dzięki wszystkim

Sagerrak1

Sagerrak1

21 minut temu, norbi2222 napisał:

Zeostart nie dozuje się w kropelkach, dozuje się 2 ml na 1000 l podzielone na dwie dawki. W Twoim przypadku jest 2x 0,2ml jeżeli masz 200 l wody netto w obiegu, jeżeli mniej to trzeba dopasować dawkę. Z uwagą o nieprzekraczaniu zalecanej dawki.  Zeostar można rozrabiać z RODI (przegotowaną) i w wysterylizowanym pojemniku w proporcji 1:19 . Jak już pisałem w moim zbiorniku bardzo dobrze współpracuje z produktami KZ AF nitraphosminus. Nie doświadczyłem nigdy żadnych paskudztw typu cyjano, dino itp. Na 1000 l netto leje 10 ml, rozłożone na 1 ml dawki.

Spokojnie zrobimy na kropelki, znormalizuje wielkość kropli z jakiejś pipety i łatwiej mi będzie podawać 2x1kr albo 2x2kr , ale to już nieistotne szczegóły techniczne .
Dzięki wszystkim

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.