Jump to content

Sagerrak1

Klubowicz
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Żyrardów

Recent Profile Visitors

1199 profile views
 1. Mój błąd zatem, pochopne wnioski wyciągałem.
 2. Tak jak mówię, nie weryfikowałem, ale 99% że pompa jest ta sama, DDC-2, jest sterowalna, a ix od i różni się tym, że jest nowszy i ma odpływ ścieku na wężyku.
 3. 1000i czy 1000ix wybacz, ale nie weryfikowałem, kumpel ma ix i jest zadowolony i pewnie bym bezmyślnie kupił. Teraz przez Ciebie muszę szukać tych wad o których mówisz
 4. Popieram @tomko, mam 600i w 200l średnio obciążone i do 500l planuję 1000ix. Świetne odpieniacze, wygodne w konserwacji.
 5. Jesteś pewien że 54W? Świetlówka ma 115cm. Myślę, że sprzedać Atlantica nie byłoby ciężko, pytanie tylko za ile .
 6. Część w UV, część skręcona, żeby się kolor podobał, lampa nad taką powierzchnią musi być wysoko więc spill spory. W efekcie nie dziwię się że jest ciemno, bo jako ekwiwalent T5 wychodzi pewnie ze 150W max a na 300L to biednie.
 7. I od początku widać, że tylko o to Ci chodzi, nie o podatek, nie o wolność mediów... tylko i wyłącznie Twój jad wylewany na wszystko co dotyczy obecnego rządu. Ja go nie bronię, ale Ty swojego zdania nie potrafisz uzasadnić w jakikolwiek sensowny sposób. Jedyne co potrafisz zrobić, to założyć koszulkę ANTYPIS i tyle. Temat założony kompletnie bez sensu. Tak samo jak niegdyś powtarzany slogan "za komuny było lepi" tak i Ty brzmisz obecnie...
 8. Chyba po to, bo pokazać jak wolne i niezależne są Twoje ulubione media, pokazać jaką rzetelnością w tych mediach mogą wykazywać się dziennikarze. Nie pojmujesz?
 9. Ten sam rzetelny TVN i Polsat, które trąbiły o aferach PO . Dla Was to mają być niezależne od PISu i tyle, śmieszni tu jesteście. Tylko nie o tym jest temat, bo sugerujecie, że im podatkiem wolność odbiorą. Dobrze, że są, dobrze, że wytykają błędy i zawsze będą bo stoją za nimi inne siły polityczne. Wszystkie media są zależne i są niewolnikami swoich mocodawców. Ani Ty ani autor tego tematu nie potraficie odpowiedzieć na argumenty... już nie mówiąc o podaniu własnych. Żadna mała gazeta nie upadnie bo nie jest objęta tą ustawą, po zyskach dostaną molochy. Szeregowi pracownicy nie ucierpią bo i tak mają już minimum.
 10. Widać, że nie oglądasz 4 fun kids, to tak dla 4-o latków. A simpsonów to raczej nazwałbym bajkami dla dorosłych, jak happy tree friends
 11. To w sumie też slogan powtarzany przez wolne media, a później przez niemal wszystkich... Dajcie mi czas od wojny, kiedy ten naród nie był skłócony? Jak każdy naród jest spolaryzowany wobec jakichś poglądów, rządów etc. To całkiem naturalne zjawisko wykorzystywane w zarządzaniu. Im bardziej podzielona jest grupa, i im mocniej wierzy w swoje podziały - tym łatwiej ich kontrolować. Wy się tu wykłócacie na korzyść wszystkim grupom politycznych interesów. Jak ktoś w memie podsumował "słychać wycie" Wszystko obraca się w okół tego, co jest politycznie chwytliwe a ma niemal żadne znaczenie gospodarcze. I w sumie jak @VDR też chętnie dowiem się, które media są niezależne lub "wolne"... od kogokolwiek z wypowiadających się w temacie. Może zacznę oglądać. Ja wiem, wiem 4fun kids
 12. Tu jest fajniej niż w temacie o Covid :). Akwaria jeszcze macie? 500 afer PO http://blogpress.pl/node/7889
 13. Zienia pewnie zmienią... jakie stanowisko piastuje i na którego ze swoich pociotków go zmienią? Jedyne co zmienią to prezesów spółek i ministrów na swoich, tak jak obecni na swoich, bo tylko o to chodzi. Już raz nie byli u władzy, już raz wrócili, co na korzyść Tobie zmienili? Wymieniaj, masz wreszcie czas na konkretne argumenty.
 14. Cola to teraz wyznacznik statusu Proponuję temat zakończyć, jednym się podoba, drugim nie. Jak nie ten, to następny rząd to wprowadzi, jak wszystko, jak każdy rząd, nie zważając na zdanie swoich wyborców i tych będących w kontrze. Wy się tu przekrzykujecie kto lepszy, a wszyscy przy jednym stole Polskę sprzedawali.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.