Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

U mnie jest plaga. Mam 3 krewetki czyszczące, 1 debeliusa, 4 lub 5 seticaudata. Nie wiem czy je młócą. W każdym razie ślimaków jest dużo wszędzie.

W dniu 13.11.2021 o 18:00, mem_phis napisał:

Po czym zaczely mi ostatnio leciec caulastree. Najpierw myślałem że to przez skoki parametrów, ale po czasie się okazało że w kulach pomiedzy glowkami były rurki ślimaków i to one sa odpowiedzialne za te szkody.

Marcin moim zdaniem Caulastrea ci pada z innego powodu.

13 godzin temu, mem_phis napisał:

zastanawiam sie jeszcze nad wpuszczaniem tych pszczółek- czy poza ryzykiem zjadania ślimaków sa jeszcze jakieś przeciwskazania ? Zeby nie bylo ze je wpuszcze a potem sie juz nie uda ich zlapac a np. Zjadają euphyllie w wolnych chwilach

Były osoby na forum, które próbowały pszczółek. Ponoć bezskutecznie. Moim zdaniem na to nie ma metody. Niektórzy chyba krówki wpuszczali i one gryzą osiadłe. Ale też potrafią młócić korale.

katani

katani

U mnie jest plaga. Mam 3 krewetki czyszczące, 1 debeliusa, 4 lub 5 seticaudata. Nie wiem czy je młócą. W każdym razie ślimaków jest dużo wszędzie.

W dniu 13.11.2021 o 18:00, mem_phis napisał:

Po czym zaczely mi ostatnio leciec caulastree. Najpierw myślałem że to przez skoki parametrów, ale po czasie się okazało że w kulach pomiedzy glowkami były rurki ślimaków i to one sa odpowiedzialne za te szkody.

Marcin moim zdaniem Caulastrea ci pada z innego powodu.

13 godzin temu, mem_phis napisał:

zastanawiam sie jeszcze nad wpuszczaniem tych pszczółek- czy poza ryzykiem zjadania ślimaków sa jeszcze jakieś przeciwskazania ? Zeby nie bylo ze je wpuszcze a potem sie juz nie uda ich zlapac a np. Zjadają euphyllie w wolnych chwilach

Były osoby na forum, które próbowały pszczółek. Ponoć bezskutecznie. Moim zdaniem na to nie ma metody. Niektózy chyba krówki wpuszczali i one gryzą osiadłe. Ale też potrafią młócić korale.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.