Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

49 minut temu, Ejdzej88 napisał:

Zresztą może się komuś przyda, prościej się nie da:) 

Wpisujemy prąd znamionowy drivera i jego napięcie oraz długość przewodu od sterownika do modułu LED, kalkulator ustawiony na przewody miedziane, jak ktoś chce liczyć dla alu to w formule musi zmienić konduktywność z 58 na 36,59, ale alu w morskim to zło.

Formuła ustawiona na spadek napięcia 5% można podrasować na 1, ale 5 to świat i ludzie więcej to tracenie mocy na głupie grzanie powietrza :)

Edyta. Poprawiłem formułę, bo wkradł się czeski błąd :)

 

Kalkulator kabli.ods 9 kB · 0 pobrań

No własnie zauważyłem, że coś jest nie tak bo przy dobieraniu kabla używałem jakiś kalkulatorów dla mojego układu czyli 36V i 0,7A i coś mi świeciło w Twojej poprzedniej wersji na czerwono :D

sith114

sith114

14 minut temu, Ejdzej88 napisał:

Zresztą może się komuś przyda, prościej się nie da:) 

Wpisujemy prąd znamionowy drivera i jego napięcie oraz długość przewodu od sterownika do modułu LED, kalkulator ustawiony na przewody miedziane, jak ktoś chce liczyć dla alu to w formule musi zmienić konduktywność z 58 na 36,59, ale alu w morskim to zło.

Formuła ustawiona na spadek napięcia 5% można podrasować na 1, ale 5 to świat i ludzie więcej to tracenie mocy na głupie grzanie powietrza :)

Edyta. Poprawiłem formułę, bo wkradł się czeski błąd :)

 

Kalkulator kabli.ods 9 kB · 0 pobrań

No własnie zauważyłem, że coś jest nie tak bo przy dobieraniu kabla używałem jakiś kalkulatorów dla mojego układu czyli 36V i 0,75A i coś mi świeciło w Twojej poprzedniej wersji na czerwono :D

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.