Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

6 godzin temu, Marekjoanna napisał:

Czesc.Jestem zupelnie nowa w temacie akwariow ale moim marzeniem bylo miec akwa z rybami morskimi-wiec zaszalalam I kupilam.

Chciała byś mieć same ryby czy też korale? Jakie nasz oświetlenie i jaką pompę obiegową?

 

6 godzin temu, Marekjoanna napisał:

Do tego wave maker Xilong 8500l/h

To chyba cyrkulator bez możliwości sterowania. Masz dość krótkie akwarium więc może być ciężko go ustawić. Lepiej kupić ze sterownikiem - masz wtedy możliwość zmiany przepływu.

Najlepiej wstaw zdjęcie zbiornika.

6 godzin temu, Marekjoanna napisał:

protein skimmer TMC V2 600(go dostalam przy zakupic akwarium ale nie jestem pewna czy dziala.Facet ktory sprzedawal mowi ze nie pieni sie itp.itd poniewaz na razie nie mam bakteri

Może jest źle ustawiony ,

Tu masz parę słów o tym urządzeniu.

 

Arek77

Arek77

6 godzin temu, Marekjoanna napisał:

Czesc.Jestem zupelnie nowa w temacie akwariow ale moim marzeniem bylo miec akwa z rybami morskimi-wiec zaszalalam I kupilam.

Chciała byś mieć same ryby czy też koeale? Jakie nasz oświetlenie i jaką pompę obiegową?

 

6 godzin temu, Marekjoanna napisał:

Do tego wave maker Xilong 8500l/h

To chyba cyrkulator bez możliwości sterowania. Masz dość krótkie akwarium więc może być ciężko go ustawić. Lepiej kupić ze sterownikiem - masz wtedy możliwość zmiany przepływu.

Najlepiej wstaw zdjęcie zbiornika.

6 godzin temu, Marekjoanna napisał:

protein skimmer TMC V2 600(go dostalam przy zakupic akwarium ale nie jestem pewna czy dziala.Facet ktory sprzedawal mowi ze nie pieni sie itp.itd poniewaz na razie nie mam bakteri

Może jest źle ustawiony ,

Tu masz parę słów o tym urządzeniu.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.