Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

45 minut temu, dale napisał:

Poza tym czym innym jest dipowanie na zewnątrz, a czym innym lanie do systemu.

Przeczytaj temat jeszcze raz, potem swój post, i spróbuj zgadnąć, co się nie zgadza.

45 minut temu, dale napisał:

A który to specyfik akwarystyczny jest na bazie płynu lugola? Bo z tego co ja wiem, to wszystkie mi znane suplementy jodu akwarystycznego nie powodują kumulacji jego związków w akwarium - tak jak  powoduje właśnie płyn lugola.

No widzisz, mało wiesz.Np o jod od tropic marine jest na bazie lugola, sami o tym piszą, nawet twierdzą, że jest to najlepsza forma jodu dla akwarium. Czy może ta firma jest za mało "marine" dla Ciebie?

45 minut temu, dale napisał:

no chyba że ma logo AF

Aha... Czyli jakieś błoto jest ok, tylko dlatego że ma znaczek "marine", ale wszelkie produkty AF są be, zanieczyszczone i syf. Co też to AF musiało Ci zrobić, że na taką nienawiść zasłużyło? Przy okazji, jak Ci się sól tropical sprawuje? Tyle pisałeś o jej walorach, w przeciwieństwie do AF:ph34r:

45 minut temu, dale napisał:

w każdym innym wypadku sam ponoszę odpowiedzialnośc za wprowadzenie do systemu niepożądanych substancji, czy za efekty działania preparatów.

A myślisz, że jak lejesz chemię z buteleczki "marine", to kto ponosi odpowiedzialność?

A wracając do tematu wody utlenionej... Ktoś byłby w stanie wyjaśnić, dlaczego ona właśnie niszczy glony, a korali nie (lub przynajmniej nie mocno)? W sensie, tak na gruncie biologii i chemii, a nie na zasadzie "u mnie działało"

Słony leszcz

Słony leszcz

28 minut temu, dale napisał:

Poza tym czym innym jest dipowanie na zewnątrz, a czym innym lanie do systemu.

Przeczytaj temat jeszcze raz, potem swój post, i spróbuj zgadnąć, co się nie zgadza.

30 minut temu, dale napisał:

A który to specyfik akwarystyczny jest na bazie płynu lugola? Bo z tego co ja wiem, to wszystkie mi znane suplementy jodu akwarystycznego nie powodują kumulacji jego związków w akwarium - tak jak  powoduje właśnie płyn lugola.

No widzisz, mało wiesz.Np o jod od tropic marine jest na bazie lugola, sami o tym piszą, nawet twierdzą, że jest to najlepsza forma jodu dla akwarium. Czy może ta firma jest za mało "marine" dla Ciebie?

32 minuty temu, dale napisał:

no chyba że ma logo AF

Aha... Czyli jakieś błoto jest ok, tylko dlatego że ma znaczek "marine", ale wszelkie produkty AF są be, zanieczyszczone i syf. Co też to AF musiało Ci zrobić, że na taką nienawiść zasłużyło? Przy okazji, jak Ci się sól tropical sprawuje? Tyle pisałeś o jej walorach, w przeciwieństwie do AF:ph34r:

35 minut temu, dale napisał:

w każdym innym wypadku sam ponoszę odpowiedzialnośc za wprowadzenie do systemu niepożądanych substancji, czy za efekty działania preparatów.

A myślisz, że jak lejesz chemię z buteleczki "marine", to kto ponosi odpowiedzialność?

A wracając do tematu wody utlenionej... Ktoś byłby w stanie wyjaśnić, dlaczego ona właśnie niszczy glony, a korali nie (lub przynajmniej nie mocno)?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.