Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

Jeśli planujesz w akwa naturalną skałę koralową to ja bym zrobił sump trzy- komorowy... w pierwszej spływ potem dwie przegrody i pomiędzy nimi stojak z kratki rastrowej na watę (pierwsza przegroda tak aby woda przepływała górą, przez watę i dołem do drugiej komory. Druga komora największa....Na refugium i trzecia komora na pompę- oddzielona przegrodą - przepływ górą.

Arek77

Arek77

Jeśli planujesz w akwa naturalną skałę koralową to ja bym zrobił sump trzy- komorowy... w pierwszej spływ potem dwie przegrody i pomiędzy nimi stojak z kratki rastrowej na watę (pierwsza przegroda tak aby woda przepływała górą, przez watę i dołem do drugiej komory. Druga komora największa....Na refugium i trzecia komora - oddzielona przegrodą - przepływ górą.

Arek77

Arek77

Jeśli planujesz w akwa naturalną skałę koralową to ja bym zrobił sump trzy- komorowy... w pierwszej spływ potem dwie przegrody i pomiędzy nimi stojak na kratki rastrowej na watę (pierwsza przegroda tak aby woda przepływała górą, przez watę i dołem do drugiej komory. Druga komora największa....Na refugium i trzecia komora - oddzielona przegrodą - przepływ górą.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.