Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

7 minut temu, norbi2222 napisał:

Są trzy rozwiązania: zrobić zbiornik z panelem, z sumpem albo czuć się jak na OIOM-ie. Lub czwarte rozwiązanie - obsadzić zbiornik koralowcami nie kalcyfikującymi np. miękkimi. Przed założeniem zbiornika, trzeba mieć go w swojej głowie. Mam taką zasadę, że jak nie omówię z klientem wszystkich kwestii i konsekwencji decyzji klienta, po to aby był świadomy, to nie zakładam mu zbiornika. Ludzie musza być świadomi, niestety większość osób, z którymi mam obecnie do czynienia to nie maja tej świadomości. A później są lamenty i płacze na forum.

W ramach polemiki polecam wyszukać kilka ciekawych wątków nano rafek na tym forum (w tym mój), które mają się lub miały całkiem dobrze, bez lania dodatkowej chemii. Pozdr., tomko

tomko

tomko

7 minut temu, norbi2222 napisał:

Są trzy rozwiązania: zrobić zbiornik z panelem, z sumpem albo czuć się jak na OIOM-ie. Lub czwarte rozwiązanie - obsadzić zbiornik koralowcami nie kalcyfikującymi np. miękkimi. Przed założeniem zbiornika, trzeba mieć go w swojej głowie. Mam taką zasadę, że jak nie omówię z klientem wszystkich kwestii i konsekwencji decyzji klienta, po to aby był świadomy, to nie zakładam mu zbiornika. Ludzie musza być świadomi, niestety większość osób, z którymi mam obecnie do czynienia to nie maja tej świadomości. A później są lamenty i płacze na forum.

W ramach polemiki polecam kilka ciekawych wątków nano rafek (w tym mój), które mają się całkiem dobrze bez lania dodatkowej chemii. Pozdr., tomko

tomko

tomko

2 minuty temu, norbi2222 napisał:

Są trzy rozwiązania: zrobić zbiornik z panelem, z sumpem albo czuć się jak na OIOM-ie. Lub czwarte rozwiązanie - obsadzić zbiornik koralowcami nie kalcyfikującymi np. miękkimi. Przed założeniem zbiornika, trzeba mieć go w swojej głowie. Mam taką zasadę, że jak nie omówię z klientem wszystkich kwestii i konsekwencji decyzji klienta, po to aby był świadomy, to nie zakładam mu zbiornika. Ludzie musza być świadomi, niestety większość osób, z którymi mam obecnie do czynienia to nie maja tej świadomości. A później są lamenty i płacze na forum.

W ramach polemiki polecam kilka ciekawych wątków nano rafek (w tym mój), które mają się całkiem dobrze bez zbędnej chemii. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.