Skocz do zawartości

Historia edycji

rufik

rufik

W dniu 3.07.2021 o 13:09, @mirek napisał:

Wygląda dobrze mam prośbę możesz zrobić jakieś zdjęcia sumpa a najbardziej mnie interesuje system easy drain (czy da się go rozebrać  i wyczyścić w późniejszej eksploatacji)? Aha i sugerował bym odsunięcie szafkę z akwarium od kanapy przynajmniej na 10-15cm bo jak ktoś siądzie z rozpędu na kanapę to się może przesunąć razem z  szkłem i będziesz miał powódź.

Co do szafki to stoi przy kanapie i niestety tak musi zostać (kanapa dosunięta do samej ściany i raczej nikt poza synkiem z rozpędu na nią nie wchodzi).

Co do systemu easy drain nr 14 na pierwszym foto - to jest on montowany na wcisk i przy pracach serwisowych jak najbardziej da się go szybko zdemontować i wyczyścić.

IMG_20210706_161225.jpg

IMG_20210706_161424.jpg

rufik

rufik

W dniu 3.07.2021 o 13:09, @mirek napisał:

Wygląda dobrze mam prośbę możesz zrobić jakieś zdjęcia sumpa a najbardziej mnie interesuje system easy drain (czy da się go rozebrać  i wyczyścić w późniejszej eksploatacji)? Aha i sugerował bym odsunięcie szafkę z akwarium od kanapy przynajmniej na 10-15cm bo jak ktoś siądzie z rozpędu na kanapę to się może przesunąć razem z  szkłem i będziesz miał powódź.

Co do szafki to stoi przy kanapie i niestety tak musi zostać (kanapa dosunięta do samej ściany i raczej nikt poza synkiem z rozpędu na nią nie wchodzi).

Co do systemu easy drain - to jest on montowany na wcisk i przy pracach serwisowych jak najbardziej da się go szybko zdemontować i wyczyścić.

IMG_20210706_161225.jpg

IMG_20210706_161424.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.