Skocz do zawartości

Historia edycji

rufik

rufik

2 godziny temu, dale napisał:

ethereale wymiatają,  przede wszystkim masz tam oświetlenie wielopunktowe, więc przy mniejszym natężeniu masz ten sam efekt energetyczny i wizualny co w lampach punktowych przy dużo większej mocy, a i nie masz ryzyka popalenia korali, ale co ja tam wiem.    

Chciałem zamawiać Giesemann'a Vervve. Pisałem do korale.pl w Warszawie o czas oczekiwania. Odpisali, że ok 7-10 dni roboczych. Po zamawianym towarze, na który do tej pory czekam, obawiam się zamawiać kolejną rzecz z zagranicy.

Widziałem na żywo w e-zoa Reef Flare i mają bardzo ładną poświatę, która mi odpowiada i do tego fajne bliki na dnie akwarium. Tu przynajmniej produkt jest polski i praktycznie dostępny od ręki.

dale ja też się jeszcze uczę, co widać po moim poście vel. zamówieniu towaru :)

2 godziny temu, Maniekkkkk napisał:

Rybka i Coral Hause dobre sprawdzone marki , no i oczywiście Jadwiga Morska  bo bym zapomniał :) trzy sprawdzone z dobrym podejściem do klienta sklepy

Maniek na temat rybki też się nasłuchałem od kumpla, który już parę lat (6) prowadzi swoje akwarium i większość swoich gratów kupował właśnie u nich.

rufik

rufik

2 godziny temu, dale napisał:

ethereale wymiatają,  przede wszystkim masz tam oświetlenie wielopunktowe, więc przy mniejszym natężeniu masz ten sam efekt energetyczny i wizualny co w lampach punktowych przy dużo większej mocy, a i nie masz ryzyka popalenia korali, ale co ja tam wiem.    

Chciałem zamawiać Giesemann'a Vervve. Pisałem do korale.pl w Warszawie o czas oczekiwania. Odpisali, że ok 7-10 dni roboczych. Po zamawianym towarze, na który do tej pory czekam, obawiam się zamawiać kolejną rzecz z zagranicy.

Widziałem na żywo w e-zoa Reef Flare i mają bardzo ładną poświatę, która mi odpowiada i do tego fajne bliki na dnie akwarium. Tu przynajmniej produkt jest polski i praktycznie dostępny od ręki.

dale ja też się jeszcze uczę, co widać po moim poście vel. zamówieniu towaru :)

2 godziny temu, Maniekkkkk napisał:

Rybka i Coral Hause dobre sprawdzone marki , no i oczywiście Jadwiga Morska  bo bym zapomniał :) trzy sprawdzone z dobrym podejściem do klienta sklepy

Maniek na temat rybki też się nasłuchałem od kumpla, który już parę lat (6) prowadzi swoje akwarium.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.