Skocz do zawartości

Historia edycji

Sagerrak1

Sagerrak1

A ja zaproponuję rozwiązanie pośrednie, wiadomo, że zj''li i powinni naprawic, ale realnie nie będzie to pewnie łatwa walka.
Moja propozycja wygląda tak:

large.268567409_Beztytuu.png.7802cd8e433fb8ab351313bed4f305e2.png

 

Zewnętrzna średnica gwintu ASU 1.1/2"  to 47,8mm, światła wewnątrz nie pamiętam ale jest raczej ok 40mm, czyli nadal lepiej niż rury D-40. 
Jedyny problem i nie problem jednocześnie to konieczność wkręcania złączek na rury D-50 na teflon czy inny uszczelniacz do gwintów. Niemniej samo przejście przez szkło będzie szczelne jak przy każdym innym śrubunku ("nie problem" bo cala hydraulika będzie demontowalna z komina, co często jest niemożliwe przy popularnych śrubunkach)

Sagerrak1

Sagerrak1

A ja zaproponuję rozwiązanie pośrednie, wiadomo, że zj''li i powinni naprawic, ale realnie nie będzie to pewnie łatwa walka.
Moja propozycja wygląda tak:

large.268567409_Beztytuu.png.7802cd8e433fb8ab351313bed4f305e2.png

 

Zewnętrzna średnica gwintu ASU 1.1/2"  to 47,8mm, światła wewnątrz nie pamiętam ale jest raczej ok 40mm, czyli nadal lepiej niż rury D-40. 
Jedyny problem i nie problem jednocześnie to konieczność wkręcania złączek na rury D-50 na teflon czy inny uszczelniacz do gwintów. Niemniej samo przejście przez szkło będzie szczelne jak przy każdym innym śrubunku. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.