Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Dlaczego masz takie skoki pH jak stosujesz NaOH? 0,6/d to strasznie dużo, u mnie najwyżej 0,2. U mnie caulastrea fluo rozkwitła jak zacząłem kontrolować stabilne  pH i kH i jak zmniejszyłem moc światła. Wcześniej praktycznie straciła wszystkie główki. Później odrodziła się właściwie z gołego szkieletu. Wg mnie nie lubi mocnego, skupionego światła jakie dają ledy. U mnie ma się dobrze jak stoi praktycznie na dnie, a jeszcze jest częściowo przesłonięta - zbiornik ma h 67 cm! Acanthastrea lordhowensis podobnie,  myślałem, że ją stracę ale po redukcji światła i przypilnowaniu stabilnych parametrów wygląda fantastycznie.

P.s. kiedyś odwiedziłem zaprzyjaźniony sklep i wymienine wyżej korale stały na samym dnie, pod niebieską lampką led aquaela. Wyglądały obłędnie i to dało mi do myślenia.

tomko

tomko

Dlaczego masz takie skoki pH jak stosujesz NaOH? 0,6/d to strasznie dużo, u mnie najwyżej 0,2. U mnie caulastrea fluo rozkwitła jak zacząłem kontrolować stabilne  pH i kH i jak zmniejszyłem moc światła. Wcześniej praktycznie straciła wszystkie główki. Później odrodziła się właściwie z gołego szkieletu. Wg mnie nie lubi mocnego, skupionego światła jakie dają ledy. U mnie ma się dobrze jak stoi praktycznie na dnie, a jeszcze jest częściowo przesłonięta - zbiornik ma h 67 cm! Acanthastrea lordhowensis podobnie,  myślałem, że ją stracę ale po redukcji światła i przypilnowaniu stabilnych parametrów wygląda fantastycznie.

tomko

tomko

Dlaczego masz takie skoki pH jak stosujesz NaOH? 0,6/d to strasznie dużo, u mnie najwyżej 0,2. U mnie caulastrea fluo rozkwitła jak zacząłem kontrolować stabilne  pH i kH i jak zmniejszyłem moc światła. Wcześniej praktycznie straciła wszystkie główki. Później odrodziła się właściwie z gołego szkieletu. Wg mnie nie lubi mocnego, skupionego światła jakie dają ledy. U mnie ma się dobrze jak stoi praktycznie na dnie, a jeszcze jest częściowo przesłonięta - zbiornik ma h 67 cm! Acanthastrea podobnie,  myślałem, że ją stracę ale po redukcji światła i przypilnowaniu stabilnych parametrów wygląda fantastycznie.

tomko

tomko

Dlaczego masz takie skoki pH jak stosujesz NaOH? 0,6/d to strasznie dużo, u mnie najwyżej 0,2. U mnie caulastrea fluo rozkwitła jak zacząłem kontrolować stabilne  pH i kH i jak zmniejszyłem moc światła. Wcześniej praktycznie straciła wszystkie główki. Później odrodziła się właściwie z gołego szkieletu. Wg mnie nie lubi mocnego, skupionego światła jakie dają ledy. U mnie ma się dobrze jak stoi praktycznie na dnie, a jeszcze jest częściowo przesłonięta - zbiornik ma h 67 cm! Acanthastrea podobnie myślałem że ją stracę a po redukcji światła i pilnowaniu stabilnych parametrów wygląda fantastycznie.

tomko

tomko

Dlaczego masz takie skoki pH jak stosujesz NaOH? 0,6/d to strasznie dużo, u mnie najwyżej 0,2. U mnie caulastrea fluo rozkwitła jak zacząłem kontrolować stabilne  pH i kH i jak zmniejszyłem moc światła. Wcześniej praktyczie straciła wszystkie główki. Później odrodziła się właściwie z gołego szkieletu. Wg mnie nie lubi mocnego, skupionego światła jak z ledów. U mnie ma się dobrze jak stoi praktycznie na dnie, a jeszcze jest częściowo przesłonięta - zbiornik ma h 67 cm!

tomko

tomko

Dlaczego masz takie skoki pH jak stosujesz NaOH? 0,6/d to strasznie dużo, u mnie najwyżej 0,2. U mnie caulastrea fluo rozkwitła jak zacząłem kontrolować stabilne  pH i kH i jak zmniejszyłem moc światła. Wcześniej praktyczie straciła wszystkie główki. Później odrodziła się właściwie z gołego szkieletu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.