Skocz do zawartości

Historia edycji

wwo

wwo

11 godzin temu, chris_ek napisał:

 

Moim zdaniem przelicznik potrzebny jest tylko do tego żeby łatwo móc zastąpić jeden roztwór drugim (NaOH i NaHCO3), jeżeli na bieżąco monitorujesz parametry to nie ma znaczenia jakie stężenie będzie miał roztwór.

A co napisałem!!?!!?? Podobno wymiana jonowa musi się zgadzać(kidyś ktoś napisałł) i wszyscy za świety graał to mają), ale czy to jest takie oczywiste? Kiedyś błotko z kalkwassera było złe, a teraz super się sprawdza i co???? Jestem ciekaw opinii @Testera na ten temat.

 

 

wwo

wwo

41 minut temu, chris_ek napisał:

 

Moim zdaniem przelicznik potrzebny jest tylko do tego żeby łatwo móc zastąpić jeden roztwór drugim (NaOH i NaHCO3), jeżeli na bieżąco monitorujesz parametry to nie ma znaczenia jakie stężenie będzie miał roztwór.

A co napisałem!!?!!?? Podobno wymiana jonowa musi się zgadzać(kidyś ktoś napisałł) i wszyscy za świety graał to mają), ale czy to jest takie oczywiste? Kiedyś błotko z kalkwassera było złe, a teraz super się sprawdza i co???? Jestem ciekaw opinii @Testera na ten temat. Fajnie teoretyzuje;) ale konkretów brak:))

 

 

wwo

wwo

36 minut temu, chris_ek napisał:

 

Moim zdaniem przelicznik potrzebny jest tylko do tego żeby łatwo móc zastąpić jeden roztwór drugim (NaOH i NaHCO3), jeżeli na bieżąco monitorujesz parametry to nie ma znaczenia jakie stężenie będzie miał roztwór.

A co napisałem!!?!!?? Podobno wymiana jonowa musi się zgadzać(kidyś ktoś napisałi wszyscy za świety graał to mają) ale czy to jest takie oczywiste? Kiedyś błotko z kalkwassera było złe, a teraz super się sprawdza i co???? Jestem ciekaw opinii @Testera na ten temat. Fajnie teoretyzuje;) a konkretów brak

 

 

wwo

wwo

32 minuty temu, chris_ek napisał:

 

Moim zdaniem przelicznik potrzebny jest tylko do tego żeby łatwo móc zastąpić jeden roztwór drugim (NaOH i NaHCO3), jeżeli na bieżąco monitorujesz parametry to nie ma znaczenia jakie stężenie będzie miał roztwór.

A co napisałem!!?!!?? Podobno wymiana jonowa musi się zgadzać(kidyś ktoś napisał i wszyscy za świety grał to mają) ale czy to jest takie oczywiste? Kiedyś błotko z kalkwassera było złe, a teraz super się sprawdza i co????

wwo

wwo

10 minut temu, chris_ek napisał:

 

Moim zdaniem przelicznik potrzebny jest tylko do tego żeby łatwo móc zastąpić jeden roztwór drugim (NaOH i NaHCO3), jeżeli na bieżąco monitorujesz parametry to nie ma znaczenia jakie stężenie będzie miał roztwór.

A co napisałem!!?!!?? Podobno wymiana jonowa musi się zgadzać, ale czy to jest takie oczywiste? Kiedyś błotko z kalkwassera było złe, a teraz super się sprawdza i co????

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.