Jump to content

wwo

Klubowicz
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdynia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wwo

  WWO

  Każdy ponad każdym - sku....- innego traktuje jakby był niczym Wszyscy najmądrzejsi - je... - myślą chyba, że są wybrańcami... Wszyscy tu, niestety... Na-na takie podejście brak mi słów P.S. nIestety ale cenzury nie ma hehehaha kolejny denny tekst...przepraszam;)
 2. wwo

  WWO

  Rock mnie napędza, głupota ludzka hamuje.“ — Fred Durst Takie tam kolejne dno;) P S. oczywiście totalny off-topic:))
 3. wwo

  WWO

  :))
 4. wwo

  WWO

  Skoro nie Twoje klimaty, to nie pisz, że to dno. Tak samo mógłbym powiedzieć, że się nie znasz na muzyce:)) O.S. Mój przytyk jest "ogólny" w stosunku do tego co dzieje się na tutejszym forum i do bardzo wielu odpowiedzi. Wyraziłem opinię, do której mam oczywiste prawo. Jak się nie spodobało, to już nie mój problem;)
 5. wwo

  WWO

  Żeby nie. było, że tylko WWO;) super muza i klip Cytat." Nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie"....paru z tego forum powinno zrozumieć, ale tylko powinno:))
 6. wwo

  WWO

  Nick wymaga więc...:))swoją drogą zaje...teledysk. przynajmniej dla mnie czyli gościa po filmówce;)
 7. Miękasy pomagają w dojrzewaniu, a później oddać lub....i sprawa załatwiona;)
 8. I super, ale zmiany na koralowcach nie zachodzą z dania na dzień, ale właśnie po 2-3 tygodniach. Lps mogą dostać po d*pie, ale miękkie i to takie proste pomagają w dojrzewaniu. Warto na początek ich dużo zasadzić:)
 9. wwo

  Rafa part 2

  Co tu rozwijać!? Sam się w to wplątałem, ale szybko wyleczyłem. Podstawa to pH do tego kh i w zależności co masz może jeszcze Ca. W icp zawsze coś wyjdzie, ale czy to warto korygować??? Myślę, że to biznes nabił ten trend
 10. I nic dziwnego skoro jesteśmy permanentnie inwigilowani! Dla Ciebie to takie dziwne?
 11. wwo

  Cięcie goniopory

  Brzeszczotem można zrobić cięcie dużo delikatniej niż przecinakiem/dłutem. Bardziej to Twój sposób jest hardcorowy
 12. wwo

  Rafa part 2

  Pewnie minimalne i po dodaniu ballinga z sbs na czele;) przesadziłeś, i kibel się zrobił. Icp to proszenie się o kłopoty i bezsensowną stratę kasy co i sam przetlrobiłem, teraz mam to w głębokim poważaniu. Co za dużo, to niezdrowo
 13. wwo

  Rafa part 2

  Swierze akwarium+suplementacja=proszenie się o problemy. Zero suplementacji czegokolwiek i brak podmian, tego powinieneś się trzymać od początku. Dopiero jak się zacznie konsumpcja kombinuj z dodatkami i na tym etapie olej icp. Strata kasy i nerwów;)
 14. Powiadasz? Za "gałęzie" skały RRR płacilem ponad 100 więc...;)
 15. wwo

  Wodorotlenek sodu

  Tu masz pewniaka i czda https://allegro.pl/oferta/wodorotlenek-sodu-soda-kaustyczna-1kg-stanlab-czda-11395356220?snapshot=MjAyMy0wMi0xN1QwNzo1Njo0OC4xMjk0NzBaO2J1eWVyO2QwOTYyNDg0MzUzNWZkNWRhOWVhYWUwMDRhN2M0MGQ0YWNmZTUyMmMwZWQ2MzMzYTljNTEyMzNhNDNjODk3MTM%3D Jest tam link do aktualnej oferty, bo przez przypadek skopiowałem stary;)
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.