Skocz do zawartości

Historia edycji

dziadziol6

dziadziol6

Witam z braku czasu nie miałem czasu tu zaglądać.

Mam obie ryby i jakoś nie widzę większego zainteresowania wirkami co prawda brzuchy mają pełne ale w dzień nie widzę by jadły to paskudztwo.<_<

Do ekipy dołączyły dwie sztuki slimaka Helidonura Varians i tu muszę przyznać że coś się dzieje w ciągu tygodnia populacja jakby się zmniejszyła ,slimak jest trzy razy większy niż w dniu zakupu jest jakby napompowany. Jedna sztuka niestety od dnia wpuszczenia się nie pokazała i mam nadzieję że siedzi gdzieś z drugiej strony skał i dlatego go nie widzę. Odsysam też wężykiem nadmiar i oby ta walka już się skończyła bo akwarium straciło na uroku .

Małą aktualizacja .

Drugi ślimak też po czasie zniknął .Ale dużo posprzątał wraz z Hexateną. Zostały tylko pojedyncze sztuki które ryba pomału niszczy.

Ze zmian to też zmieniłem moje dwie chinki na nową lampę Aqua Medic Angel Led 200.

Jestem na etapie robienia uchwytów do zawieszeia lamp na scianie. Zobaczymy czy lampa jest warta swojej ceny .

 

dziadziol6

dziadziol6

Witam z braku czasu nie miałem czasu tu zaglądać.

Mam obie ryby i jakoś nie widzę większego zainteresowania wirkami co prawda brzuchy mają pełne ale w dzień nie widzę by jadły to paskudztwo.<_<

Do ekipy dołączyły dwie sztuki slimaka Helidonura Varians i tu muszę przyznać że coś się dzieje w ciągu tygodnia populacja jakby się zmniejszyła ,slimak jest trzy razy większy niż w dniu zakupu jest jakby napompowany. Jedna sztuka niestety od dnia wpuszczenia się nie pokazała i mam nadzieję że siedzi gdzieś z drugiej strony skał i dlatego go nie widzę. Odsysam też wężykiem nadmiar i oby ta walka już się skończyła bo akwarium straciło na uroku .

 

dziadziol6

dziadziol6

Witam z braku czasu nie miałem czasu tu zaglądać.

Mam obie ryby i jakoś nie widzę większego zainteresowania wirkami co prawda brzuchy mają pełne ale w dzień nie widzę by jadły to paskudztwo.<_<

Do ekipy dołączyły dwie sztuki slimaka Helidonura Varians i tu muszę przyznać że coś się dzieje w ciągu tygodnia populacja jakby się zmniejszyła ,slimak jest trzy razy większy niż w dniu zakupu jest jakby napompowany. Jedna sztuka niestety od dnia wpuszczenia się nie pokazała i mam nadzieję że siedzi gdzieś z drugiej strony skał i dlatego go nie widzę. Odsysam też wężykiem nadmiar i oby ta walka już się skończyła bo akwarium straciło na uroku .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.