Jump to content

Edit History

Ariel

Ariel

Godzinę temu, wojtas350 napisał:

Pytanie w jakich pieniądzach na PLN?

Wybacz ale nie rozumiem . 
Autor tematu napisał , że podrożały . Ja odpisałem , że teraz model rsx 200 nie ma na magazynach i w każdym sklepie , w którym pytałem otrzymałem odpowiedz , że mają zamówione a od dystrybutora otrzymali informacje o opóźnieniu dostaw . Czas oczekiwania to miesiąc , może trochę dłużej . Tak jest w Niemczech . Ja płace w euro a autor tematu w złotówkach . 

 

25 minut temu, norbi2222 napisał:

Zwierzęta również  będą znacznie droższe niż dotychczas.

Już są , wystarczy popatrzeć na żółtki lub euphylie golden torch . Już nie wspominając o innych zwierzakach . Ostatnio golden torch z niebieskimi końcówkami widziałem po 700€ za dwie główki . Poszła do klienta w pierwszy dzień . Kupiec i tak się znajdzie nawet jak ceny podnoszą .

Ariel

Ariel

55 minut temu, wojtas350 napisał:

Pytanie w jakich pieniądzach na PLN?

Wybacz ale nie rozumiem . 
Autor tematu napisał , że podrożały . Ja odpisałem , że teraz model rsx 200 nie ma na magazynach i w każdym sklepie , w którym pytałem otrzymałem odpowiedz , że mają zamówione a od dystrybutora otrzymali informacje o opóźnieniu dostaw . Czas oczekiwania to miesiąc , może trochę dłużej . Ja płace w euro a autor tematu w złotówkach . 

 

20 minut temu, norbi2222 napisał:

Zwierzęta również  będą znacznie droższe niż dotychczas.

Już są , wystarczy popatrzeć na żółtki lub euphylie golden torch . Już nie wspominając o innych zwierzakach . Ostatnio golden torch z niebieskimi końcówkami widziałem po 700€ za dwie główki . Poszła od klienta w pierwszy dzień . Kupiec i tak się znajdzie nawet jak ceny podnoszą .

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.