Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

31 minut temu, akwaraf napisał:

Lampa

Ja ostatnio kupiłem Maxpecta r5 300 W stawianego ba zbiorniku. Oglądałem lampy Reef Flare.... bardzo mi się podobały, ale na swój baniak musiałbym wydać na nie za dużo kasy - maxpect był tańszy. 

Z pomp... zwróć uwagę na Ecotech Marine vectra s1. Ogladałem ją w dwóch akwariach .... no może bardziej słuchałem..... i nie usłyszałem :D.  Tylko po ruchu wody poznałem, że działa. Z tego co wiem to jak trafisz na egzemplarz, który będzie wyraźnie słyszalny to można go reklamować. Tylko nie wiem, czy najmniejszy model nie będzie jednak trochę za mocny do Twojego litrażu. Ja mam pompę Hsbao (typu jebao) i, jak b moje ucho hedt niesłyszalna. Ale przy tego typu pompach lekki szum urządzenia nie jest podstawą do reklamacji.... 

Wstaw fotkę sumpa do tego akwa... nie dało by się go powiększyć, albo wogóle dać większy?

 

Arek77

Arek77

21 minut temu, akwaraf napisał:

Lampa

Ja ostatnio kupiłem Maxpecta r5 300 W stawianego ba zbiorniku. Oglądałem lampy Reef Flare.... bardzo mi się podobały, ale ba swój baniak musiałbym wydać na nie za dużo kasy - maxpect był tańszy. 

Z pomp... zwróć uwagę na Ecotech Marine vectra s1. Ogladałem ją w dwóch akwariach .... no może bardziej słuchałem..... i nie usłyszałem :D.  Tylko po ruchu wody poznałem, że działa. Z tego co wiem to jak trafisz na egzemplarz, który będzie wyraźnie słyszalny to można go reklamować. Tylko nie wiem, czy najmniejszy model nie będzie jednak trochę za mocny do Twojego litrażu. Ja mam pompę Hsbao (typu jebao) i, jak b moje ucho hedt niesłyszalna. Ale przy tego typu pompach lekki szum urządzenia nie jest podstawą do reklamacji.... 

Wstaw fotkę sumpa do tego akwa... nie dało by się go powiększyć, albo wogóle dać większy?

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.