Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.

26 minut temu, akwaraf napisał:

No właśnie, w sumpie a ja mam sumpiczek :(

To daj koralą żyć i rozrastać się , ryby odstaw na drugi plan . Korale , są często filtracją , jeśli rozumiesz co mam na myśli . Dobrze zarośnięty zbiornik , z małą ilością ryb sobie poradzi bardzo dobrze . Przemyśl sprawę , zastanów się co chcesz mieć , bo wywalenie kasy , to nie wszystko . Są tu baniaki , które miesięcznie mniej kosztują mimo rozmiarów od tych małych . Wiec czytaj , zadawaj pytania i wykreuj sobie jakiś plan , nie tylko na zbiornik , ale obsadę i ile czasu chcesz poświecić . I nie zawsze będziesz miał racje , ale inni też nie będą jej mieli . 

L.G.

L.G.

20 minut temu, akwaraf napisał:

No właśnie, w sumpie a ja mam sumpiczek :(

To daj koralą żyć i rozrastać się , ryby odstaw na drugi plan . Korale , są często filtracją , jeśli rozumiesz co mam na myśli . Dobrze zarośnięty zbiornik , z małą ilością ryb sobie poradzi bardzo dobrze . Przemyśl sprawę , zastanów się co chcesz mieć , bo wywalenie kasy , to nie wszystko . Są tu baniaki , które miesięcznie mniej kosztują mimo rozmiarów od tych małych . Wiec czytaj , zadawaj pytania i wykreuj sobie jakiś plan , nie tylko na zbiornik , ale obsadę i ile czasu chcesz poświecić .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.