Skocz do zawartości

Historia edycji

KONSTRUKTOR666

KONSTRUKTOR666

25 minut temu, AnT napisał:

I nie odpowiedziałeś czyli jak to sam powiedziałeś . 

Papierków z szkoleń i szkół można mieć pełno ale wiedzy - zero . 

I to tyczy się teraz ciebie w tym temacie. 

Szkoła nic do tego nie ma, po prostu nie chce tego liczyć, więc tego nie studiuję w książkach póki co :D. Nie ma cudów na tym świecie, każdy książkę pożyczy i obliczy kwestia chęci i czasu, by cokolwiek zrobić.

25 minut temu, =Fresz= napisał:

pożywkę do śmiechu ;) 

I dobrze śmiech to zdrowie :D. Jak by moje pomysły co je wdrożyłem i są świetne, poddawały się od gadania innych to nic bym nie zrobił. Nie chcę tu toczyć walki co kto w życiu zrobił, a jestem pewien że jest wiele rzeczy, których nie zrobiliście a ja tak. Nie miejsce na to, piszcie merytorycznie :). Mogę zapewnić że co zaczynam to kończę, a co mi nie wyjdzie to się przyznam. Nie chcę nikogo obrażać, więc co niektórzy bądźcie mili również.

KONSTRUKTOR666

KONSTRUKTOR666

5 minut temu, AnT napisał:

I nie odpowiedziałeś czyli jak to sam powiedziałeś . 

Papierków z szkoleń i szkół można mieć pełno ale wiedzy - zero . 

I to tyczy się teraz ciebie w tym temacie. 

Szkoła nic do tego nie ma, po prostu nie chce tego liczyć, więc tego nie studiuję w książkach póki co :D. Nie ma cudów na tym świecie, każdy książkę pożyczy i obliczy kwestia chęci i czasu, by cokolwiek zrobić.

9 minut temu, =Fresz= napisał:

pożywkę do śmiechu ;) 

I dobrze śmiech to zdrowie :D. Jak by moje pomysły co je wdrożyłem i są świetne, poddawały się od gadania innych to nic bym nie zrobił. Nie chcę tu toczyć walki co kto w życiu zrobił, a jestem pewien że jest wiele rzeczy, których nie zrobiliście a ja tak. Nie miejsce na to, piszcie merytorycznie :). Mogę zapewnić że co zaczynam to kończę, a co mi nie wyjdzie to się przyznam.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.