Skocz do zawartości

Historia edycji

KONSTRUKTOR666

KONSTRUKTOR666

Godzinę temu, AnT napisał:

Nie zna nawet podstaw - takie moje zdanie . Tylko szkoda życia w akwarium na to . 

Niedługo wszystko poznam, myślisz że co czytam godzinami, doktoryzuję się z każdej dziedziny. :P

Na razie myślę że sump będzie taki: ODPIENIACZ | REFUGIUM | DSB | DOZOWNIK CHEMI + POMPA

Jeszcze zbiornik na wodę RO 60L, gdzie dosypię soli skąd Niveumat pobierze dolewkę, jak wyleję 60 litrów z akwa..

Nie wiem gdzie w tym wszystkim będę chodował gąbki co światła nie lubią... Może pół akwarium oświetlę..?

Na razie rzuca mi się w oczy, a zapycha RO, by podczas produkcji wody RO jako pierwszy przedfiltr dać rude żelaza oraz jeszcze jeden pewien pierwiastek, zapewne wiecie po co, pewnie już macie pozakładane, bo ja mało wiem...

KONSTRUKTOR666

KONSTRUKTOR666

39 minut temu, AnT napisał:

Nie zna nawet podstaw - takie moje zdanie . Tylko szkoda życia w akwarium na to . 

Niedługo wszystko poznam, myślisz że co czytam godzinami, doktoryzuję się z każdej dziedziny. :P

Na razie myślę że sump będzie taki: ODPIENIACZ | REFUGIUM | DSB | DOZOWNIK CHEMI + POMPA

Jeszcze zbiornik na wodę RO 60L, gdzie dosypię soli skąd Niveumat pobierze dolewkę, jak wyleję 60 litrów z akwa..

Nie wiem gdzie w tym wszystkim będę chodował gąbki co światła nie lubią... Może pół akwarium oświetlę..?

Na razie rzuca mi się w oczy, to o czym zapominacie, a zapycha RO, by podczas produkcji wody RO jako pierwszy przedfiltr dać rude żelaza oraz jeszcze jeden pewien pierwiastek, zapewne wiecie po co, pewnie już macie pozakładane, bo ja mało wiem...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.