Skocz do zawartości

Historia edycji

Dexter2k13

Dexter2k13

W dniu 14.05.2021 o 22:33, chris_ek napisał:

Dawkę mineralizatora dobierasz do objętości wody i parametrów jakie chcesz uzyskać. Dolewkę radzę z RO, lepiej już nie mieszać kranu bo możesz za cholerę nie ustawić parametrów.

Zrobiłem dwie podmiany na czystej RO. Co dziwne KH skacze na ziemi ogrodowej. Po4 i no3 wywaliło w kosmos. + zerowe wartości żelaza, które dodałem z ręki. Testy zaraz po podmianie

 Gh 7
Kh 3
No3 20
K 15
po4 ~3
Fe 0

Fe z ręki podbiłem do 0.25. No3i po4 po podmianie na czystej Ro nie spadło. Robiłem kolejny raz test na KH to wyskoczyło mi 9-10. We wtorek znowu zrobię podmianę na czystej RO. Do tego z rana zbadam KH i Gh kolejny raz. Ziemia strasznie wywala pierwiastki do słupa wody, nie sądziłem, że będą to aż tak duże wartości. Będę walczył i się uczył. Co dziwne żadnych glonów nie ma, rośliny przeprowadzają już fotosyntezę. Rośliny Żywe bomblują już dość mocno a i in-vitro zaczynają tez oddawać tlen.

Dexter2k13

Dexter2k13

W dniu 14.05.2021 o 22:33, chris_ek napisał:

Dawkę mineralizatora dobierasz do objętości wody i parametrów jakie chcesz uzyskać. Dolewkę radzę z RO, lepiej już nie mieszać kranu bo możesz za cholerę nie ustawić parametrów.

Zrobiłem dwie podmiany na czystej RO. Co dziwne KH skacze na ziemi ogrodowej. Po4 i no3 wywaliło w kosmos. + zerowe wartości żelaza, które dodałem z ręki. Testy zaraz po podmianie

 Gh 7
Kh 3
No3 20
K 15
po4 5
Fe 0

Fe z ręki podbiłem do 0.25. No3i po4 po podmianie na czystej Ro nie spadło. Robiłem kolejny raz test na KH to wyskoczyło mi 9-10. We wtorek znowu zrobię podmianę na czystej RO. Do tego z rana zbadam KH i Gh kolejny raz. Ziemia strasznie wywala pierwiastki do słupa wody, nie sądziłem, że będą to aż tak duże wartości. Będę walczył i się uczył. Co dziwne żadnych glonów nie ma, rośliny przeprowadzają już fotosyntezę. Rośliny Żywe bomblują już dość mocno a i in-vitro zaczynają tez oddawać tlen.

Dexter2k13

Dexter2k13

W dniu 14.05.2021 o 22:33, chris_ek napisał:

Dawkę mineralizatora dobierasz do objętości wody i parametrów jakie chcesz uzyskać. Dolewkę radzę z RO, lepiej już nie mieszać kranu bo możesz za cholerę nie ustawić parametrów.

Zrobiłem dwie podmiany na czystej RO. Co dziwne KH skacze na ziemi ogrodowej. Po4 i no3 wywaliło w kosmos. + zerowe wartości żelaza, które dodałem z ręki. Testy zaraz po podmianie

 Gh 7
Kh 3
No3 20
K 15
po4 5
Fe 0

Fe z ręki podbiłem do 0.25. No3 po podmianie na czystej Ro nie spadło. Robiłem kolejny raz test na KH to wyskoczyło mi 9-10. We wtorek znowu zrobię podmianę na czystej RO. Do tego z rana zbadam KH i Gh kolejny raz. Ziemia strasznie wywala pierwiastki do słupa wody, Nie sądziłem, że będą to aż tak duże wartości. Będę walczył i się uczył. Co dziwne żadnych glonów nie ma, rośliny przeprowadzają już fotosyntezę rośliny Żywe bomblują już dość mocno a i in-vitro zaczynają tez oddawać tlen.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.