Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

13 minut temu, norbi2222 napisał:

Arek z całym szacunkiem, ale widać w Twojej wypowiedzi brak doświadczenia. Jeżeli Ty nie potrafisz czytać z koralowców i ogólnie całego systemu to nie znaczy, że tak nie jest. Już dawno nie czytałem takich bzdur...

Tak się zastanawiam jak to było możliwe, że jeszcze kilka lat temu piękne zbiorniki sps'owe obywały się bez ICP, korygowania microelementów etc. Mam wrażenie, że na chwilę obecną nie wypada inaczej, niż gonić za cyferkami. Najpewniej optymalizując chemię wody można osiągnąć lepszy rezultat w krótszym czasie, ale to nie jedyna droga. Obserwacja systemu i zwierząt to podstawa. Warto zapobiegać niż leczyć więc tu widzę pole popisu dla ICP.

tomko

tomko

6 minut temu, norbi2222 napisał:

Arek z całym szacunkiem, ale widać w Twojej wypowiedzi brak doświadczenia. Jeżeli Ty nie potrafisz czytać z koralowców i ogólnie całego systemu to nie znaczy, że tak nie jest. Już dawno nie czytałem takich bzdur...

Tak się zastanawiam jak to było możliwe, że jeszcze kilka lat temu piękne zbiorniki sps'owe obywały się bez ICP, korygowania microelementów etc. Mam wrażenie, że na chwilę obecną nie wypada inaczej, niż gonić za cyferkami. Najpewniej optymalizując chemię wody można osiągnąć lepszy rezultat w krótszym czasie, ale to nie jedyna droga. Obserwacja systemu i zwierząt to podstawa.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.