Skocz do zawartości

Historia edycji

lukas79

lukas79

Glony ustępują powoli (nie ma ich już tyle, jak kilka dni temu - zdecydowanie mniej do szorowania)

NO3 spada powoli - dzisiaj już pi razy drzwi oko 20 

więc chyba kryzys zażegnany  - najprostsze rozwiązania okazują się, jak zawsze najskuteczniejsze 

wczoraj znalazłem ciekawego kartofla do tej kostki kartofel.thumb.jpeg.c2a44f23690889b40e0c1dcbb84a5646.jpeg

zielony fluo z długimi polipami - jeszcze nie napompowany do końca, ale wczoraj wieczorem dopiero go kleiłem 

chuligan.thumb.jpeg.1c1fd2ec2e15f6c7db75c9169d9b0110.jpeg

a to mój ulubieniec - chuligan, jakich mało :) uwielbiam tego rybsona - te wszystkie góry doliny to jego robota :)

jeszcze muszę kiedyś w nocy strzelić fotę, bo mam jednego błazna popaprańca totalnego, już go chciałem kiedyś utylizować .... bo myślałem, że trup 

to, że błazny często śpią w górnym rogu akwa to czytałem, pełen luz (na początku miałem z tym stresa), ale ten nie dość, że śpi w rogu, to jeszcze leży na boku i się nie rusza (wygląda, jakby wyzionął ducha) - śpi tak prawie zawsze 

w dzień gania po całej kostce i za płatki, czy mrożonki, to by się dał pokroić :)

 

------- edit

jeszcze taki pitol doszedł, ale nie dałem go w to bagno, tylko poszedł do drugiej kostki 

pitol.thumb.jpeg.7ec0e2e5eb02b001264c22dbd75f2350.jpeg

 

-----edit2 

glon już jest praktycznie niemiłym wspomnieniem, tak samo, jak NO3, które spada  

tak wiem, czyścik, ale uwierzcie, do wczoraj nim tu machałem 3x dziennie .....

nie przyrosło nic w ciągu dnia - jutro muszę wyczyścić cyrkulatory i grzałkę i resztki ze skały zniwelować

tak to teraz wygląda prawie finalnie (po roszadach między kostkami), choć jeszcze jakieś miejsce jest tutaj, by coś upchnąć 

oczywiście wielki kartofel cały czas gubi skórę i jest coraz większy 

caulastree, tak samo, jak w drugiej kostce bida straszna - no nic - czekam, bo generalnie to nic im nie jest, może się jakoś ogarną

glon.thumb.jpeg.ec2b20303b8c5db28dbefdd92b80154c.jpeg

 

lukas79

lukas79

Glony ustępują powoli (nie ma ich już tyle, jak kilka dni temu - zdecydowanie mniej do szorowania)

NO3 spada powoli - dzisiaj już pi razy drzwi oko 20 

więc chyba kryzys zażegnany  - najprostsze rozwiązania okazują się, jak zawsze najskuteczniejsze 

wczoraj znalazłem ciekawego kartofla do tej kostki kartofel.thumb.jpeg.c2a44f23690889b40e0c1dcbb84a5646.jpeg

zielony fluo z długimi polipami - jeszcze nie napompowany do końca, ale wczoraj wieczorem dopiero go kleiłem 

chuligan.thumb.jpeg.1c1fd2ec2e15f6c7db75c9169d9b0110.jpeg

a to mój ulubieniec - chuligan, jakich mało :) uwielbiam tego rybsona - te wszystkie góry doliny to jego robota :)

jeszcze muszę kiedyś w nocy strzelić fotę, bo mam jednego błazna popaprańca totalnego, już go chciałem kiedyś utylizować .... bo myślałem, że trup 

to, że błazny często śpią w górnym rogu akwa to czytałem, pełen luz (na początku miałem z tym stresa), ale ten nie dość, że śpi w rogu, to jeszcze leży na boku i się nie rusza (wygląda, jakby wyzionął ducha) - śpi tak prawie zawsze 

w dzień gania po całej kostce i za płatki, czy mrożonki, to by się dał pokroić :)

 

------- edit

jeszcze taki pitol doszedł, ale nie dałem go w to bagno, tylko poszedł do drugiej kostki 

pitol.thumb.jpeg.7ec0e2e5eb02b001264c22dbd75f2350.jpeg

 

 

 

lukas79

lukas79

Glony ustępują powoli (nie ma ich już tyle, jak kilka dni temu - zdecydowanie mniej do szorowania)

NO3 spada powoli - dzisiaj już pi razy drzwi oko 20 

więc chyba kryzys zażegnany  - najprostsze rozwiązania okazują się, jak zawsze najskuteczniejsze 

wczoraj znalazłem ciekawego kartofla do tej kostki kartofel.thumb.jpeg.c2a44f23690889b40e0c1dcbb84a5646.jpeg

zielony fluo z długimi polipami - jeszcze nie napompowany do końca, ale wczoraj wieczorem dopiero go kleiłem 

chuligan.thumb.jpeg.1c1fd2ec2e15f6c7db75c9169d9b0110.jpeg

a to mój ulubieniec - chuligan, jakich mało :) uwielbiam tego rybsona - te wszystkie góry doliny to jego robota :)

jeszcze muszę kiedyś w nocy strzelić fotę, bo mam jednego błazna popaprańca totalnego, już go chciałem kiedyś utylizować .... bo myślałem, że trup 

to, że błazny często śpią w górnym rogu akwa to czytałem, pełen luz (na początku miałem z tym stresa), ale ten nie dość, że śpi w rogu, to jeszcze leży na boku i się nie rusza (wygląda, jakby wyzionął ducha) - śpi tak prawie zawsze 

w dzień gania po całej kostce i za płatki, czy mrożonki, to by się dał pokroić :)

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.