Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

Ja bym proponował następujące kroki w Twojej sytuacji.

Przede wszystkim poszukać znajomego akwarysty morskiego w okolicy lub sklep który przygarnie na jakiś czas błazenka.

Następnie postawić obok akwarium wentylator tak aby dmuchał w tafli wody i obniżyć trochę temperaturę co najmniej do 27 stopni (najlepiej 25).

Calą wodę w akwa wzruszyć i przefiltrować przez jakąś watę, fizelinę czy nawet pieluchę tetrową. No chyba, że masz odmulacz. To wtedy jak najwięcej syfu który zalega na dnie odespać.

Wlać bakterię, odstawićwspokojne miejsce, uzbroić się w cierpliwość i czekać. 

 

Arek77

Arek77

Ja bym proponował następujące ktoki w Twojej sytuacji.

Przede wszystkim poszukać znajomego akwarysty morskiego w okolicy lub sklep który przygarnie na jakiś czas błazenka.

Następnie postawić obok akwarium wentylator tak aby dmuchał w tafli wody i obniżyć trochę temperaturę co najmniej do 27 stopni (najlepiej 25).

Calą wodę w akwa wzruszyć i przefiltrować przez jakąś watę, fizelinę czy nawet pieluchę tetrową. No chyba, że masz odmulacz. To wtedy jak najwięcej syfu który zalega na dnie odespać.

Wlać bakterię, odstawićwspokojne miejsce, uzbroić się w cierpliwość i czekać. 

 

Arek77

Arek77

Ja bym proponował następujące ktoki w Twojej sytuacji.

Przede wszystkim poszukać znajomego akwarysty morskiego w okolicy lub sklep który przygarnie na jakiś czas błazenka.

Następnie postawić obok akwarium wentylator tak aby dmuchał w tafli wody i obniżyć trochę temperaturę co najmniej do 27 stopni (najlepiej 25).

 

 

Calą wodę w akwa wzruszyć i przefiltrować przez jakąś watę, fizelina czy nawet pieluchę tetrową.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.