Skocz do zawartości

Historia edycji

lukas79

lukas79

szczoteczka do zębów, jak już pisał @michall_181 to najlepszy przyjaciel w takich kostkach 

bierzesz w łapki i pucujesz aż się będzie świecić, jak psu jajka - u mnie przy dojrzewaniu w jednej kostce próbowały się pojawiać - jednak codziennie, gdzie tylko się kępka pojawiła pucowałem, po tygodniu zapomniałem o glonach (nie miałem konieczności zaciemniania ) moje kosteczki cały czas dojrzewają tak dla jasności 

nie mam tylko pojęcia, jak ty potem te farfocle odfiltrujesz tym pacikiem .... 

nawet, jak zgasisz światło i zaciemnisz kostkę to i tak Cię czyszczenie nie minie  - w podłożu też masz masę syfu, jak to ruszysz to będzie kolejna epidemia, jak ten cały syf pójdzie do wody

a ze "wspomagaczy" to co tam wlałeś ? 

założyłeś 3 tematy - wtopa za wtopą w każdym (wszędzie dostawałeś precyzyjne wskazówki),  zamiast się uczyć na błędach to wymyślasz 

na tym forum jest już wszystko napisane 100x na każdy temat 

ja przejrzałem większość tematów z kostkami o podobnym litrażu - to jest kopalnia wiedzy  

lukas79

lukas79

szczoteczka do zębów, jak już pisał @michall_181 to najlepszy przyjaciel w takich kostkach 

bierzesz w łapki i pucujesz aż się będzie świecić, jak psu jajka - u mnie przy dojrzewaniu w jednej kostce próbowały się pojawiać - jednak codziennie, gdzie tylko się kępka pojawiła pucowałem, po tygodniu zapomniałem o glonach (nie miałem konieczności zaciemniania 

nie mam tylko pojęcia, jak ty potem te farfocle odfiltrujesz tym pacikiem .... 

nawet, jak zgasisz światło i zaciemnisz kostkę to i tak Cię czyszczenie nie minie  - w podłożu też masz masę syfu, jak to ruszysz to będzie kolejna epidemia, jak ten cały syf pójdzie do wody

a ze "wspomagaczy" to co tam wlałeś ? 

założyłeś 3 tematy - wtopa za wtopą w każdym (wszędzie dostawałeś precyzyjne wskazówki),  zamiast się uczyć na błędach to wymyślasz 

na tym forum jest już wszystko napisane 100x na każdy temat 

ja przejrzałem większość tematów z kostkami o podobnym litrażu - to jest kopalnia wiedzy  

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.