Skocz do zawartości

Historia edycji

Margolee

Margolee

52 minuty temu, Arek77 napisał:

Dodaj i zrób test godzinę po dodaniu. Zobacz czy będzie jakaś różnica....choć jedna kropelka, jeśli kH mierzysz testem kropelkowym.

Pomysł całkiem trafny.

O 20 poszła mi dawka 25ml, zmieniłem już na 40ml ale dawka dopiero o 6 rano.

Zrobie test po tych 25ml zaraz. Zobaczymy czy coś drgnęło.

Testy robię Salifertem, przedtem zoolekiem. Pokazywał 8 potem spadło mi do 6 kropli i myślałem że test zrypany bo stary. Zakupiłem Saliferta no i potwierdził że zoolek dobrze pokazywał.

Przyznam szczerze że zdziwił mnie taki spadek kh. Akwa świerze , zero korali. Nie chciałem zasiedlać przed wakacjami bo 2 tygodnie mnie nie będzie i wole poczekać.

Właśnie zrobiłem test godz. 21.00

I pokazało 5,6. Czyli coś drgnęło.

Z tym że tak o 16 poszła dawka 25ml i o 20 też poszła 25ml.

Zmieniłem na dawke 3x 50 ml. Jutro zrobie test i napisze co z tego wyszło.

Margolee

Margolee

14 minut temu, Arek77 napisał:

Dodaj i zrób test godzinę po dodaniu. Zobacz czy będzie jakaś różnica....choć jedna kropelka, jeśli kH mierzysz testem kropelkowym.

Pomysł całkiem trafny.

O 20 poszła mi dawka 25ml, zmieniłem już na 40ml ale dawka dopiero o 6 rano.

Zrobie test po tych 25ml zaraz. Zobaczymy czy coś drgnęło.

Testy robię Salifertem, przedtem zoolekiem. Pokazywał 8 potem spadło mi do 6 kropli i myślałem że test zrypany bo stary. Zakupiłem Saliferta no i potwierdził że zoolek dobrze pokazywał.

Przyznam szczerze że zdziwił mnie taki spadek kh. Akwa świerze , zero korali. Nie chciałem zasiedlać przed wakacjami bo 2 tygodnie mnie nie będzie i wole poczekać.

Margolee

Margolee

13 minut temu, Arek77 napisał:

Dodaj i zrób test godzinę po dodaniu. Zobacz czy będzie jakaś różnica....choć jedna kropelka, jeśli kH mierzysz testem kropelkowym.

Pomysł całkiem trafny.

O 20 poszła mi dawka 25ml, zmieniłem już na 40ml ale dawka dopiero o 6 rano.

Zrobie test po tych 25ml zaraz. Zobaczymy czy coś drgnęło.

Testy robię Salifertem, przedtem zoolekiem. Pokazywał 8 potem spadło mi do 6 kropli i myślałem że test zrypany bo stary. Zakupiłem Saliferta no i potwierdził że zoolek dobrze pokazywał.

Margolee

Margolee

12 minut temu, Arek77 napisał:

Dodaj i zrób test godzinę po dodaniu. Zobacz czy będzie jakaś różnica....choć jedna kropelka, jeśli kH mierzysz testem kropelkowym.

Pomysł całkiem trafny.

O 20 poszła mi dawka 25ml, zmieniłem już na 40ml ale dawka dopiero o 6 rano.

Zrobie test po tych 25ml zaraz. Zobaczymy czy coś drgnęło.

Testy robię Salifertem, przedtem zoolekiem. Pokazywał 8 potem spadło mi do 6 kropli i myślałem że test zrypany bo stary. Zakupiłem Saliferta no i potwierdził że zoolek dobrze pokazywał choć stary rest.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.