Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

58 minut temu, mem_phis napisał:

Zna ktoś w Polsce serwis, który może sprawdzic lampe led? We Wrocławiu podzwonilem do kilku serwisow elektroniki ale żaden się nie podejmie. Padla mi hydra 52hd, nie sa to diody, bo poki jej nie rozkrecilem polowa swiecila. Plus mam druga taka lampe na części żeby było z czego brac do naprawy. Macie jakieś pomysły ?

Zależy co padło, dla elektronika to upiorna robota teoretycznie bo nie ma schematu i musi robić doktorat co gdzie i dlaczego a jak np padł procek z softem tez d*pa bo nie ma skąd wgrać firmware także albo ta erybka albo może być lipa. Pytanie tez co erybka robi ;) 

 

W firmie której pracuje nie wszystko naprawiamy mimo, ze mamy wszystko dostępne… czasem się nie opłaca ;) 

sith114

sith114

44 minuty temu, mem_phis napisał:

Zna ktoś w Polsce serwis, który może sprawdzic lampe led? We Wrocławiu podzwonilem do kilku serwisow elektroniki ale żaden się nie podejmie. Padla mi hydra 52hd, nie sa to diody, bo poki jej nie rozkrecilem polowa swiecila. Plus mam druga taka lampe na części żeby było z czego brac do naprawy. Macie jakieś pomysły ?

Zależy co padło, dla elektronika to upiorna robota teoretycznie bo nie ma schematu i musi robić doktorat co gdzie i dlaczego a jak np padł procek z softem tez d*pa bo nie ma skąd wgrać firmware także albo ta erybka albo może być lipa. Pytanie tez co erybka robi ;) 

sith114

sith114

42 minuty temu, mem_phis napisał:

Zna ktoś w Polsce serwis, który może sprawdzic lampe led? We Wrocławiu podzwonilem do kilku serwisow elektroniki ale żaden się nie podejmie. Padla mi hydra 52hd, nie sa to diody, bo poki jej nie rozkrecilem polowa swiecila. Plus mam druga taka lampe na części żeby było z czego brac do naprawy. Macie jakieś pomysły ?

Zależy co padło, dla elektronika to upiorna robota teoretycznie bo nie ma schematu i musi robić doktorat co gdzie i dlaczego a jak no padł procek z softem tez d*pa bo nie ma skąd wgrać firmware także albo ta erybka albo może być lipa. Pytanie tez co erybka robi ;) 

sith114

sith114

39 minut temu, mem_phis napisał:

Zna ktoś w Polsce serwis, który może sprawdzic lampe led? We Wrocławiu podzwonilem do kilku serwisow elektroniki ale żaden się nie podejmie. Padla mi hydra 52hd, nie sa to diody, bo poki jej nie rozkrecilem polowa swiecila. Plus mam druga taka lampe na części żeby było z czego brac do naprawy. Macie jakieś pomysły ?

Zależy co padło, dla elektronika to upiorna robota teoretycznie bo nie ma schematu i musi robić doktorat co gdzie i dlaczego a jak no padł procek a softem tez d*pa bo nie ma skąd wgrać firmware także albo ta erybka albo może być lipa. Pytanie tez co erybka robi ;) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.