Skocz do zawartości

Historia edycji

Niko235

Niko235

Witam, czy to normalny czas oczekiwania na zamówione akwarium z sumpem czy tylko ja tak mam:D, ale do rzeczy otóż zamówiłem pod koniec stycznia 2021r. u Pana P. ze Szczecina tak polecanego na forach min. tutaj;)akwarium z sumpem czas oczekiwania 10tyg. wpłaciłem zaliczkę przesłałem rysunki i do dnia dzisiejszego ani widu ani słychu o akwarium. Dobijam się drzwiami , oknami i ciągle tydzień po tygodniu odpisują po kilku dniach to samo że już jest na ukończeniu i tak od 3 miesięcy, chyba coś jest nie tak! Rozumie, że może być jakiś tam poślizg i nastawiałem się na to ale nie aż taki! I tak może ku przestrodze dla innych że chyba lepiej zamówić gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania i mieć osobisty wgląd co i jak lub jechać i kupić używane w dobrym stanie, chyba że komuś nie zależy na czasie i ma go sporo co najmniej z pół roku to może tam zamawiać, chodź nie wiem jak z wykonaniem bo jeszcze go nie mam. Pozdrawiam

Niko235

Niko235

Witam, czy to normalny czas oczekiwania na zamówione akwarium z sumpem czy tylko ja tak mam:D, ale do rzeczy otóż zamówiłem pod koniec stycznia 2021r. u Pana P. ze Szczecina tak polecanego na forach min. tutaj;)akwarium z sumpem czas oczekiwania 10tyg. wpłaciłem zaliczkę przesłałem rysunki i do dnia dzisiejszego ani widu ani słychu o akwarium. Dobijam się drzwiami , oknami i ciągle tydzień po tygodniu odpisują po kilku dniach to samo że już jest na ukończeniu i tak od 3 miesięcy, chyba coś jest nie tak! Rozumie, że może być jakiś tam poślizg i nastawiałem się na to ale nie aż taki! Powiesz szczerze że już następnego akwarium tam nie zamówię i tak może ku przestrodze dla innych że chyba lepiej zamówić gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania lub kupić używane, chyba że komuś nie zależy na czasie i ma go sporo co najmniej z pół roku to może tam zamawiać, chodź nie wiem jak z wykonaniem bo jeszcze go nie mam:angry:. Pozdrawiam

Niko235

Niko235

Witam, czy to normalny czas oczekiwania na zamówione akwarium z sumpem czy tylko ja tak mam:D, ale do rzeczy otóż zamówiłem pod koniec stycznia 2021r. u Pana P. ze Szczecina tak polecanego na forach min. tutaj;)akwarium z sumpem czas oczekiwania 10tyg. wpłaciłem zaliczkę przesłałem rysunki i do dnia dzisiejszego ani widu ani słychu o akwarium. Dobijam się drzwiami , oknami i ciągle tydzień po tygodniu odpisują po kilku dniach to samo że już jest na ukończeniu i tak od 3 miesięcy, chyba coś jest nie tak! Rozumie, że może być jakiś tam poślizg i nastawiałem się na to ale nie aż taki! Powiesz szczerze że już następnego akwarium tam nie zamówię i tak może ku przestrodze dla innych że chyba lepiej zamówić gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania lub kupić używane, chyba że komuś nie zależy na czasie i ma go sporo co najmniej z pół roku to może tam zamawiać, chodź nie wiem jak z wykonaniem bo jeszcze go nie mam:angry:. Pozdrawiam

Niko235

Niko235

Witam, czy to normalny czas oczekiwania na zamówione akwarium z sumptem czy tylko ja tak mam:D, ale do rzeczy otóż zamówiłem pod koniec stycznia 2021r. u Pana P. ze Szczecina tak polecanego na forach min. tutaj;)akwarium z sumpem czas oczekiwania 10tyg. wpłaciłem zaliczkę przesłałem rysunki i do dnia dzisiejszego ani widu ani słychu o akwarium. Dobijam się drzwiami , oknami i ciągle tydzień po tygodniu odpisują po kilku dniach to samo że już jest na ukończeniu i tak od 3 miesięcy, chyba coś jest nie tak! Rozumie, że może być jakiś tam poślizg i nastawiałem się na to ale nie aż taki! Powiesz szczerze że już następnego akwarium tam nie zamówię i tak może ku przestrodze dla innych że chyba lepiej zamówić gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania lub kupić używane, chyba że komuś nie zależy na czasie i ma go sporo co najmniej z pół roku to może tam zamawiać, chodź nie wiem jak z wykonaniem bo jeszcze go nie mam:angry:. Pozdrawiam

Niko235

Niko235

Witam, czy to normalny czas oczekiwania na zamówione akwarium z sumptem czy tylko ja tak mam:D, ale do rzeczy otóż zamówiłem pod koniec stycznia 2021r. u Pana P. ze Szczecina tak polecanego na forach akwarium min. tutaj;)z sumpem czas oczekiwania 10tyg. wpłaciłem zaliczkę przesłałem rysunki i do dnia dzisiejszego ani widu ani słychu o akwarium. Dobijam się drzwiami , oknami i ciągle tydzień po tygodniu odpisują po kilku dniach to samo że już jest na ukończeniu i tak od 3 miesięcy, chyba coś jest nie tak! Rozumie, że może być jakiś tam poślizg i nastawiałem się na to ale nie aż taki! Powiesz szczerze że już następnego akwarium tam nie zamówię i tak może ku przestrodze dla innych że chyba lepiej zamówić gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania lub kupić używane, chyba że komuś nie zależy na czasie i ma go sporo co najmniej z pół roku to może tam zamawiać, chodź nie wiem jak z wykonaniem bo jeszcze go nie mam:angry:. Pozdrawiam

Niko235

Niko235

Witam, czy to normalny czas oczekiwania na zamówione akwarium z sumptem czy tylko ja tak mam:D, ale do rzeczy otóż zamówiłem pod koniec stycznia 2021r. u Pana P. ze Szczecina tak polecanego na forach akwarium min. tutaj;)z sumpem czas oczekiwania 10tyg. wpłaciłem zaliczkę przesłałem rysunki i do dnia dzisiejszego ani widu ani słychu o akwarium. Dobijam się drzwiami , oknami i ciągle tydzień po tygodniu odpisują po kilku dniach to samo że już jest na ukończeniu i tak od 3 miesięcy, chyba coś jest nie tak! Rozumie, że może być jakiś tam poślizg i nastawiałem się na to ale nie aż taki! Powiesz szczerze że już następnego akwarium tam nie zamówię i tak może ku przestrodze dla innych że chyba lepiej zamówić gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania lub kupić używane, chyba że komuś nie zależy na czasie i ma go sporo co najmniej z pół roku to może tam zamawiać. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.