Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

3 godziny temu, JerzyB napisał:

@Słony leszcz Dla ciebie jest to śmieszne , może kiedyś zrozumiesz , jak bardzo się mylisz.

A czy ja gdzieś pisałem, że sprawa jest śmieszna? Popatrz wcześniej, nawet podaję Ci bardzo poważny aspekt tej awantury. To Twoja retoryka "zabierają TVN" jest śmieszna. Albo chcesz rozmawiać na poważne tematy, albo pozostajesz na poziomie populistycznych haseł i linków z onetu, sam decyduj jak chcesz być odbierany. Bo na rwanie szat za "media niezależne" czy 500+ to myślacy ludzie reagują już tylko śmiechem. Mało kto twierdzi, że jest dobrze, ale ta platformiana retoryka końca demokracji obraca wszystko w farsę. Normalna opozycja już dawno wykożystała by jedną z wielu wpadek pis, żeby ich odsunąć od władzy. Ale opozycja woli właśnie krzyczeć (tak jak Ty) "gwałcą demokrację", ewentualnie lecieć na skargę do UE, zamiast wziąć się do merytorycznej roboty. Problemem Polski nie jest pis i Jarosław, ale właśnie brak sensownej opozycji.

Słony leszcz

Słony leszcz

2 godziny temu, JerzyB napisał:

@Słony leszcz Dla ciebie jest to śmieszne , może kiedyś zrozumiesz , jak bardzo się mylisz.

A czy ja gdzieś pisałem, że sprawa jest śmieszna? Popatrz wcześniej, nawet podaję Ci bardzo poważny aspekt tej awantury. Twoja retoryka "zabierają TVN" jest śmieszna. Albo chcesz rozmawiać na poważne tematy, albo pozostajesz na poziomie populistycznych haseł i linków z onetu, sam decyduj jak chcesz być odbierany. Bo na rwanie szat za "media niezależne" czy 500+ to myślacy ludzie reagują już tylko śmiechem

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.