Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

Powinno być ale euro. Nie wiem czy jest sens stopniować mandaty bo jednak +30 na autostradzie a +30 na osiedlowej uliczce to jest przepaść. Ale karać srogo. 
 

Ludzie jeżdżą tymi autami i zero pomyślunku. Sytuacja z dzisiaj przejeżdżam koło remizy droga dojazdowa do główniejszej. Chwile potem w lusterku widzę wyjeżdżający woz. Słychać tez go było. Akurat dojeżdżałem do skrzyżowania. Mam do niego jeszcze z 50m to szukam miejsca co by przycupnac z boku i puścić. Co robi głupia piz*a jadąca za mną wyprzedza mnie jak zjechałem i jedzie pod światła… Woz co prawda skręcił. Ale ludzie głowa jak nie w d*pie to w telefonie…

sith114

sith114

Powinno być ale euro. Nie wiem czy jest sens stopniować mandaty bo jednak +30 na autostradzie a +30 na osiedlowej uliczce to jest przepaść. Ale karać srogo. 
 

Ludzie jeżdżą tymi autami i zero pomyślunku. Sytuacja z dzisiaj przejeżdżam koło remizy droga dojazdowa do głośniejszej. Chwile potem w lusterku widzę wyjeżdżający woz. Słychać tez go było. Akurat dojeżdżałem do skrzyżowania. Mam do niego jeszcze z 50m to szukam miejsca co by przycupnac z boku i puścić. Co robi głupia piz*a jadąca za mną wyprzedza mnie jak zjechałem i jedzie pod światła… Woz co prawda skręcił. Ale ludzie głowa jak nie w d*pie to w telefonie…

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.