Skocz do zawartości

Historia edycji

dale

dale

11 godzin temu, cherrybloss napisał:

Hmm...nie ma nic na temat składu, poza tym, że stanowi tajemnice handlową.

Dlatego pisałem że opieram się na danych ze starej polskiej karty jaka była dostępna lata temu.

11 godzin temu, cherrybloss napisał:

Chociaż i tak zastanawiam się, skąd to wygrzebałeś :D

Powiedzmy że zawodowo zajmuję się wyszukiwaniem informacji :) A poza tym wszystko sprowadza się do właściwie zadanego pytania, no i na googlach internet się nie kończy.

11 godzin temu, cherrybloss napisał:

Nie zmienia to faktu, że nie wiemy, czy produkt zawiera antybiotyk, tak samo jak nie wiemy, czy szczepionki na C19 mają mikroczipy :P

W wypadku szczepionek i mikroczipów jednak mogę się założyć o każde pieniądze, o tyle w wypadku chemicleanu już był bym ostrożniejszy :)

11 godzin temu, cherrybloss napisał:

Bez obrazy Dale, szanuję Twoją wiedzę, ale nie rozpowszechniajmy niepotwierdzonych informacji. 

Bez obrazy, zapytałeś, "powiedziałem, co wiedziałem", co z tym zrobisz i jak potraktujesz, to wyłącznie Twoja sprawa. Nie zmienia to jednak mojego stanowiska w tej kwestii.

 

ps. z tej sieci nie mogę wejść na stronę: https://www.reef2reef.com/threads/chemiclean-nuked-tank.266238/page-7

Natomiast jeśli zadasz pytanie - dostaniesz odpowiedź :

"What is Chemiclean made of?

 
 
The active ingredient appears to be erythromycin cetyl sulfate along with a surfactant. They claim it "Contains no phosphates, algacides or Erythromycin succinate. "20 wrz 2016"
- prawdopodobnie z tamtej strony www.
dale

dale

11 godzin temu, cherrybloss napisał:

Hmm...nie ma nic na temat składu, poza tym, że stanowi tajemnice handlową.

Dlatego pisałem że opieram się na danych ze starej polskiej karty jaka była dostępna lata temu.

11 godzin temu, cherrybloss napisał:

Chociaż i tak zastanawiam się, skąd to wygrzebałeś :D

Powiedzmy że zawodowo zajmuję się wyszukiwaniem informacji :) A poza tym wszystko sprowadza się do właściwie zadanego pytania, no i na googlach internet się nie kończy.

11 godzin temu, cherrybloss napisał:

Nie zmienia to faktu, że nie wiemy, czy produkt zawiera antybiotyk, tak samo jak nie wiemy, czy szczepionki na C19 mają mikroczipy :P

W wypadku szczepionek i mikroczipów jednak mogę się założyć o każde pieniądze, o tyle w wypadku chemicleanu już był bym ostrożniejszy :)

11 godzin temu, cherrybloss napisał:

Bez obrazy Dale, szanuję Twoją wiedzę, ale nie rozpowszechniajmy niepotwierdzonych informacji. 

Bez obrazy, zapytałeś, "powiedziałem, co wiedziałem", co z tym zrobisz i jak potraktujesz, to wyłącznie Twoja sprawa. Nie zmienia to jednak mojego stanowiska w tej kwestii.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.