Skocz do zawartości
darekkuku

UWAGA NA NIEUCZCIWEGO FORUMOWICZA !!

Rekomendowane odpowiedzi

z przykrością muszę stwierdzić ,że i tacy są wsród nas .

Otóż mniej więej tydzień temu kupiłem od "loreto" http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=11882 . Gość wysłał mi korale, które zamówiłem ,przesyłką konduktorską ,jednak już w momencie wysyłki spostrzegł ,że z paczki którą zrobił ,leje się woda ! Nic sobie z tego nie robiąc wysłał przesyłkę .Paczki nie wyłożył styropianem ,powkładał tylko gazety (jeszcze bardziej wyssały one resztki wody) po 10 godzinach .przesyłka dotarła do mnie . Odebrałem wbrew radom konduktora ,rozlatujący się pakunek . W domu okazało się ,że koralowce są praktycznie bez wody ,a na dodatek są ugotowane 33stopnie ! na moją próbę załatwienia tej sprawy polubownie (poprosiłem o zwrot kasy tylko za xenie ,pozostałe koralowce spisałem na straty ! ) usłyszałem po kilkudniowych próbach skontaktowania się z Panem Łukaszem Z usłyszałem,że nic mi nie zwróci ! Pan loreto przedłożył stosunki koleżeńskie panujące na tym forum ,nad 100 zł którymi się bezpodstawnie wzbogacił

no cóż przykro mi z tego powodu i musiałem to z siebie wyżucić sorry~!


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

A ja jemu za darmo xenie dałem. :/

Darekkuku

Jak chcesz to mam xenie zwykłą i egipską i sinularie i jeszcze clavularie za free.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olekszwarc - nie do końca handel jest handel , bo jezeli ktos juz w momencie wysyłki widzi ,że wysyła żywe zwierzeta ,a wylewa sie z nich woda i można przypuszczać ,że nie wytrzymają transportu ,to po co je wysyła??

co do kladieli, nic nie musisz mi wysyłać:D

guliwer 777 dzięki , ale nie trzeba , cóż są ludzie i ludziska


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czarna liste goscia i tyle.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że napisałeś o tym gościu co Cię poprostu oszukał. Nie wiem czemu masz jakies wyrzuty sumienia, ze piszesz o tym. To ten koles powinien zastanowic sie nad swoim zachowaniem.

Moim zdaniem w naszym interesie leży żeby ostrzegać się wzajemnie przed takimi kolesiami.

Ja oobiście jakiś czas temu kupiłem na allegro od niejakiego ricardo60 odpieniacz midiflotor jako zachętę do zakupu miałem dostać kostki lipowe oraz grzałkę. Nieźle się uśmiałem kiedy otrzymałem paczkę Dostałem kawałki drzewa lipowego oraz zepsutą grzałkę z ucięty kablem. Słowem gratisy, które mógł sobie do śmieci wywalić. Generalnie też chciałem ostrzec bo widzę, że koleś sprzedaje nadal na allego inne swoje rupiecie.

Proponuje stworzyć czarną listę i wpisać tych dwóch delikwentów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna lista przeciez jest. ale ciezko na nia kogokolwiek dodac - trzeba przeprowadzic postepowanie dowodowe, potem do wyzszej instancji i moze sie uda :D mi sie nie udalo (troche z mojego lenistwa, a troche z irytacji, ze postepowanie dowodowe jest takie skomplikowane) :D) kto ma wiedziec, ten wie o czym mowie hehehehe

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w zeszłym tygodniu kupiłem od "loreto" szczepki. Pdobnie jak kolega były zapakowane w karton wypełniony gazetami :D Co do korali to niestety były w kipeskiej formie (sinularia padła już w worku) - podobno "loreto" spóżnił się na jeden pociąg i biedne zwierzęta musiały czekać na kolejny kilka godzin. Podsumowując - 4 na 7-8 szczepek się przyjeły, ale pozostał niesmak po straconych zwierzętach (za które oczywiście zapłaciłem). Musze w takim razie poszukać gdzie indziej kolejnych szczepków.


Akwarium 112l, Biostar Flotor,o?wietlenie 2x ATI 15k 24W + 2x AM aktynic 24W, Marea 3200, MaxiJet 750, grzałka Jager 100W, 18kg LR, Sacro, Cladielia, Xenia, Sinularia, 2x Ricordea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facio ma glowe :D a moze niech pakuje w folie aluminiową od kanapek.


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko tych 200 zł ,które mu zapłaciłem :D( oszust jeden!! było by bliżej to przynajmniej w ryj by dostał:D( odechciewa sie wszystkiego przez takich debili! a jak sie upewniał ,czy mu kase wysłałem :D( nie chciał wczesniej wysłać, mimo,że mówiłem -kasa wysłana ! chciał skany ,potwierdzenia!:D( oszust! Teraz pewnie nic nie odpowie ,zmieni nick i będzie znów naszym kolegą:D chętnym podam jego dane na priv,żeby uważali


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qpilem od tego kolegi jakowes szczepki wlasnei Cladielli i xeni pulsujacej ale 100% padlo nie mowiac o tym ze musialem monitowac o wysylke. Przesylka szla z Wawki podobno priorytetem 5 dni.

Teraz jak cos chce kupic skadkolwiek to odzalowuje na benzyne i jade po zwierza albo daje sobie sianka i czekam na okazje blizej domu.

Rozmowa telefoniczna nie nalezy do przyjemnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co te facio sklep prowadzi jakis? co on tyle tego ma?


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm priorytetem zamawiac cos zywego? Ja zamowilem skale zywa (tak sie sklada od rikardo:D) priorytetem zachecony przez samego rikardo i poprzednia przesylke ktora szybko doszla i w sumie skalce nic nie bylo, ale super gratisy jak to bylo wyzej na zachete w moim przypadku calkiiem zachecajace na poczatek (caulerpa i jeszcze jakis glon wyzszy) padly:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odpowie , bo to krętacz! kto z nim rozmawiał telefonicznie to wie!po głosie i zachowaniu słychać ,że to nie kolega


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, wszyscy narzekaja na tego kolege, a ja mam akurat odmienne doswiadczenie - kupilem od niego kilka miekkich na poczatku, i wszystkie ladnie zyja. Tylko ze mam do niego tyle co przejsc przez ulice, widac ze transport jest slaba strona tego kolegi

pozdrawiam

Mateusz


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie tylko transport ,ale i podstawowe dobre wychowanie ,którego ten młodzieniec ,chyba w swoim krótkim życiu nie zaznał .i jeszcze jedno trudno go nazywać kolegą:D(


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
darekkuku :

Paczki nie wyłożył styropianem ,powkładał tylko gazety (jeszcze bardziej wyssały one resztki wody) po 10 godzinach .przesyłka dotarła do mnie . Odebrałem wbrew radom konduktora ,rozlatujący się pakunek . W domu okazało się ,że koralowce są praktycznie bez wody ,a na dodatek są ugotowane 33stopnie ! na moją próbę załatwienia tej sprawy polubownie (poprosiłem o zwrot kasy tylko za xenie ,pozostałe koralowce spisałem na straty ! ) usłyszałem po kilkudniowych próbach skontaktowania się z Panem Łukaszem Z usłyszałem,że nic mi nie zwróci ! Pan loreto przedłożył stosunki koleżeńskie panujące na tym forum ,nad 100 zł którymi się bezpodstawnie wzbogacił

no cóż przykro mi z tego powodu i musiałem to z siebie wyżucić sorry~!

Wróciłem z wakacji i widze ze pan darek kukukuku sporo namieszał, trafił się bardzo gorący dzień a pan darek kuku nie raczył nic wspomnieć o styropianie, uparł się na skałę (mówiłem, że zazwyczaj sprzedaję szczepki, ale pan d kuku musiał mieć koniecznie skałkę która przebiła dwie torebki)

Propnowałem wysyłkę nowej Xenii w jakiś chłodniejszy dzień ale nie udało mi się dogadać...

darekkuku :

oj nie tylko transport ,ale i podstawowe dobre wychowanie ,którego ten młodzieniec ,chyba w swoim krótkim życiu nie zaznał .i jeszcze jedno trudno go nazywać kolegą:D(

Łatwo wszystkim oskarżać mnie kiedy pan d kuku opisał wszystko ze swojej strony, pozatym kiedy rok temu wysyłał mi skałę i nie zapłacił za "ostrożnie"(paczka się rozwaliła i musiałem jechać po wyschniętą skałę do sortowni) to nie miałem pretensji, a teraz pan darek udaje, że nie wie o co chodzi mimo że zrobił dla mnie aukcję na allegro

MarysM :

Ja też w zeszłym tygodniu kupiłem od "loreto" szczepki. Pdobnie jak kolega były zapakowane w karton wypełniony gazetami :D Co do korali to niestety były w kipeskiej formie (sinularia padła już w worku) - podobno "loreto" spóżnił się na jeden pociąg i biedne zwierzęta musiały czekać na kolejny kilka godzin. Podsumowując - 4 na 7-8 szczepek się przyjeły, ale pozostał niesmak po straconych zwierzętach (za które oczywiście zapłaciłem). Musze w takim razie poszukać gdzie indziej kolejnych szczepków.

Zero kontaktu i takie zdziwienie ??

MateuszD :

hmm, wszyscy narzekaja na tego kolege, a ja mam akurat odmienne doswiadczenie - kupilem od niego kilka miekkich na poczatku, i wszystkie ladnie zyja. Tylko ze mam do niego tyle co przejsc przez ulice, widac ze transport jest slaba strona tego kolegi

pozdrawiam

Mateusz

No nie powiem żeby wszyscy :D ponieważ jak widać mam też zadowolonych klientów i to nie tylko z odbior osobistego, ogólnie kilkadziesiąt udanych transakcji. Jestem miły i uprzejmy, ale pan d kuku musiał napisać niestworzone rzeczy

zho :

Qpilem od tego kolegi jakowes szczepki wlasnei Cladielli i xeni pulsujacej ale 100% padlo nie mowiac o tym ze musialem monitowac o wysylke. Przesylka szla z Wawki podobno priorytetem 5 dni.

To było na pana własne życzenie, zresztą może sobie pan sprawdzić na paczce datę wysyłki i naklejkę (albo stempel, nie pamiętam już :) "PRIORYTET PRIORYTARIE"

Ok to by było na tyle :D

następnym razem zanim zaczniecie kogoś oskarżać poczekajcie aż odpisze głównemu zainteresowanem (tutaj darek kuku)

Co do przesyłek trzeba samem dawać propozycje zapakowania i przesyłki (firmą nie jestem).

Co do mojej bardzo spóźnionej odpowiedzi- nie boję się odpisać byłem na Mazurach :D

Pozdrawiam wszystkich (nawet Olka Szwarca ;] ) który jest prawdopodobnie jedyną osobą w moim wieku na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem żeby wszyscy ponieważ jak widać mam też zadowolonych klientów i to nie tylko z odbior osobistego, ogólnie kilkadziesiąt udanych transakcji

no tak mając na koncie kilkadziesiąt udanych transakcji to faktycznie ,trzeba panu,panie loreto dokładnie wytłumaczyć jak się pakuje zwierzęta :)_o. no i trzeba być szczególnie inteligentnym żeby nie wysyłać paczki ze zwierzętami z której leje się woda.

wysyłał mi skałę i nie zapłacił za "ostrożnie"(paczka się rozwaliła i musiałem jechać po wyschniętą skałę do sortowni)

skoro nie odebrał pan u konduktora to czekając w sortowni zdążyła wyschnąć .

Ucinając tą zbędną dyskusję ,życzę żeby za te moje 200 zł kupił Pan sobie do swojego akwarium ,ładne zwierzęta i żeby żyły Panu 100 lat (ja już nie mam ani xeni ,ani cladieli,ani sinularii od Pana )życzę spokojnych snów i żegnam bowidzę ,że jest Pan tego typu człowiekiem ,który nigdy niczemu nie jest winny

Pan Darek:con


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widze ze tymi pieknymi tekstami chcesz sie popisac jaki jestes wspanialy, a wiadomo ze to twoja wina tak jak moja.....

Nie rob pan takich pieknych oczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie bylo celowe pozatym mowisz pieknym jezykiem aleksandrze cytuje " **** ci w ******* lub ty ********** " tak sie odzywa 14 latek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Rodzice zamiast dać ci "Patyka na ryby" powinny ci nim przyłożyć (a najlepiej jakimś badylem albo tą łopatą którą mi proponjesz kupić za 200 zł (właściwie 195)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olekszwarc :

hej palko!

chcesz żebym zamieścił rozmowę na forum, że się tak ośmieszasz przekręcając słowa? a może jesteś profesorem ds wulgaryzmów? Zresztą najlepiej stąd idź, to był dobry pomysł z twojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie po raz ostatni wypowiem sie w tym temacie.:)

Nie bede juz ocenial twojego zachowania wobec tych 3 osob, bo to w sumie nie moja sprawa sami powinni cos z Toba zrobic.

Nie odpowiadales przez kilka dni, jesli ktos Cie oskarzyl(3 osoby) o praktycznie kradziez 200zl to chyba normalne, ze wzbudziles podejrzenia innych, no nie?

Napisales do mnie na gg, wprost zalac sie, ze nie stanalem po twojej stronie(nie mam pojecia dlaczego mialbym tak zrobic, zaledwie kilka razy rozmawialismy na gg...) Czlowieku sam przeklinales w tej rozmowie, a teraz cytujesz moje slowa. Styl tej rozmowy byl raczej luzny. Co chcesz przez to osiagnac? Mam napisac jak obraziles pewna osobe? Nie zachowuj sie jak przyglup, ktory skarzy, ze ktos przeklina(?) tylko oddaj kase czy korale, czy co tam komu wisisz i sie uspokoj.

Nie bede juz z Toba gadal bo jak widze do niczego to nie prowadzi...

Lepiej skup sie na tych, ktorzy sa niezadowoleni z twoich sinularii, czy czym tam handlujesz.

Pozdrawiam Szwarc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam topic, loreto za brak kultury ma dwa dni wolnego(bez względu na to co kto powiedział - takich rzeczy się nie cytuje - czytają to osoby w różnym wieku).

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.