Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

3 godziny temu, Beti napisał:

65h to wysokie? Standardową lampą taki zbiornik oświetlisz, jeszcze szerokość 52cm, bez przesady to nie 75 czy 80h bo też takie zbiorniki są. 

Wiesz ze jestem zwolenniczką większych zbiorników, ale jeśli wychodzisz z założenia że będzie drożej to co mam Ci poradzić :D

Ja zrobiłam 250, też żałuję, bo nie przemyślałam jednej sprawy i mogło wejść 270, a 20cm to dużo (20×100×65h) 130litrow dokladnie tyle ile jest różnicy między twoimi opcjami...wnioski...:)...

Najlepiej szerokie i wysokie. Jak na szerokość się nie da to rób 65 cm h. Takie akwa robią dobre wrażenie, szczególnie jak planujesz ryby. LED'em spokojnie doświetlisz do samego dna. Z serwisem też nie ma większego problemu. Pozdr., tomko

tomko

tomko

3 godziny temu, Beti napisał:

65h to wysokie? Standardową lampą taki zbiornik oświetlisz, jeszcze szerokość 52cm, bez przesady to nie 75 czy 80h bo też takie zbiorniki są. 

Wiesz ze jestem zwolenniczką większych zbiorników, ale jeśli wychodzisz z założenia że będzie drożej to co mam Ci poradzić :D

Ja zrobiłam 250, też żałuję, bo nie przemyślałam jednej sprawy i mogło wejść 270, a 20cm to dużo (20×100×65h) 130litrow dokladnie tyle ile jest różnicy między twoimi opcjami...wnioski...:)...

Najlepiej szerokie i wysokie. Jak na szerokość się nie da to rób 65 cm h. Takie akwa robią dobre wrażenie, szczególnie jak planujesz ryby. LED'em spokojnie oświetlisz do samego dna. Z serwisem też nie ma większego problemu. Pozdr., tomko

tomko

tomko

3 godziny temu, Beti napisał:

65h to wysokie? Standardową lampą taki zbiornik oświetlisz, jeszcze szerokość 52cm, bez przesady to nie 75 czy 80h bo też takie zbiorniki są. 

Wiesz ze jestem zwolenniczką większych zbiorników, ale jeśli wychodzisz z założenia że będzie drożej to co mam Ci poradzić :D

Ja zrobiłam 250, też żałuję, bo nie przemyślałam jednej sprawy i mogło wejść 270, a 20cm to dużo (20×100×65h) 130litrow dokladnie tyle ile jest różnicy między twoimi opcjami...wnioski...:)...

Najlepiej szerokie i wysokie. Jak na szerokość aię nie da to tób 65 cm h. Takie akwa robią dobre wrażenie, szczególnie jak planujesz ryby. LED'em spokojnie oświetlisz do samego dna. Z serwisem też nie ma większego problemu. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.