Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Godzinę temu, Beti napisał:

Nie bardzo rozumiem dlaczego takie masz teorię że 65h to jest złe, że światło musi mieć dużą moc itp

Czy wszystkie korale będą na dnie ? Chyba na skale, więc w czym problem, to jaką ty chcesz dać lampę że boisz się że światło będzie słabe? 

następnie 65h to wcale nie utrudniony dostęp, nie opowiadaj:D ja sobie radzę i to przy 100 szerokosci, a w twoim przypadku to połowa z tego.

 

 

Beti dobrze mówi. Dobre LEDy palą korale przy dnie ;) Ja mam 68 cm h a ledy na 55%.  Koralą na górze i na dnie światła nie brakuje (głównie sps'y). Jak mówiłem wcześniej, najlepiej wysoko i szeroko. Ale wiadomo jak lubisz może być i jamnik, o gustach się nie dyskutuje.

tomko

tomko

Godzinę temu, Beti napisał:

Nie bardzo rozumiem dlaczego takie masz teorię że 65h to jest złe, że światło musi mieć dużą moc itp

Czy wszystkie korale będą na dnie ? Chyba na skale, więc w czym problem, to jaką ty chcesz dać lampę że boisz się że światło będzie słabe? 

następnie 65h to wcale nie utrudniony dostęp, nie opowiadaj:D ja sobie radzę i to przy 100 szerokosci, a w twoim przypadku to połowa z tego.

 

 

Beti dobrze mówi. Dobre LEDy palą korale przy dnie ;) Ja mam 68 cm h a ledy na 55%.  Koralą na górze i na dnie światła nie brakuje (głównie sps'y). Jak mówiłem wcześniej, najlepiej wysoko i szeroko.

tomko

tomko

Godzinę temu, Beti napisał:

Nie bardzo rozumiem dlaczego takie masz teorię że 65h to jest złe, że światło musi mieć dużą moc itp

Czy wszystkie korale będą na dnie ? Chyba na skale, więc w czym problem, to jaką ty chcesz dać lampę że boisz się że światło będzie słabe? 

następnie 65h to wcale nie utrudniony dostęp, nie opowiadaj:D ja sobie radzę i to przy 100 szerokosci, a w twoim przypadku to połowa z tego.

 

 

Beti dobrze mówi. Dobre LEDy palą korale przy dnie ;) Ja mam 68 cm h a ledy na 55%.  Koralą na górze i na dnie światła nie brakuje. Jak mówiłem wcześniej, najlepiej wysoko i szeroko.

tomko

tomko

Godzinę temu, Beti napisał:

Nie bardzo rozumiem dlaczego takie masz teorię że 65h to jest złe, że światło musi mieć dużą moc itp

Czy wszystkie korale będą na dnie ? Chyba na skale, więc w czym problem, to jaką ty chcesz dać lampę że boisz się że światło będzie słabe? 

następnie 65h to wcale nie utrudniony dostęp, nie opowiadaj:D ja sobie radzę i to przy 100 szerokosci, a w twoim przypadku to połowa z tego.

 

 

Beti dobrze mówi. Dobre LEDy palą korale przy dnie ;) Ja mam 68 cm h a ledy na 55%.  Korale na górze i na dnie światła nie brakuje. Jak mówiłem wcześniej, najlepiej wysoko i szeroko.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.