Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

51 minut temu, Raff 2020 napisał:

A ja to co? Krowie spod ogona wypadłem?! Wstęp tylko dla towarzystwa wzajemnej adoracji?

Też bym się z Wami napił:)

 

:) pytanie luźne w pierwszej linijce wymieniłem bezpośrednio znajomych z regionu w którym przebywam, wiadomo jadę autem więc pewnie i miejsce siedzące dla kogoś znajdę. A może ktoś mnie zabierze i nie będę musiał prowadzić...
W drugiej linii stali bywalcy Zlotów, z którymi jakże dawno człek się nie widział... być może wzmianka przykuje ich uwagę gdyż nie każdy i nie zawsze jest na forum a tak mają powiadomienie.

Ale słusznie... Masz u mnie piwko. Organizator zapewne nie przewiduje czarnej listy osób wykluczonych :)

chwialek

chwialek

37 minut temu, Raff 2020 napisał:

A ja to co? Krowie spod ogona wypadłem?! Wstęp tylko dla towarzystwa wzajemnej adoracji?

Też bym się z Wami napił:)

 

:) pytanie luźne w pierwszej linijce wymieniłem bezpośrednio znajomych z regionu w którym przebywam, wiadomo jadę autem więc pewnie i miejsce siedzące dla kogoś znajdę.
W drugiej linii stali bywalcy Zlotów, z którymi jakże dawno człek się nie widział... być może wzmianka przykuje ich uwagę gdyż nie każdy i nie zawsze jest na forum a tak mają powiadomienie.

Ale słusznie... Masz u mnie piwko. Organizator zapewne nie przewiduje czarnej listy osób wykluczonych :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.