Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

A jeśli instalacja jest ok ? Jak na warunki panujące w momencie jej odbioru - lata 80-te. Ba miałem kilka razy rękę w sumpie i przeżyłem nic mnie nie kopało :) (nie przy środkowym zdjęciu). Ale skutki dla akwarium były można powiedzieć prawie zerowe. Coś tam wyrzuciło zooksantele, coś tam pewnie padło ale całościowo baniak się wykaraskał. ICP nie robiłem i nie  spieszy mi się z jego wykonaniem. Poszedł doraźnie i profilaktycznie cuprisorb.


Czy S zadziała przy zasilaczu DC który na wejściu ma 230 a na wyjściu 24V i siada warstwa wyjściowa ? - pytam bo nie wiem.

chwialek

chwialek

A jeśli instalacja jest ok ? Jak na warunki panujące w momencie jej odbioru - lata 80-te. Ba miałem kilka razy rękę w sumpie i przeżyłem nic mnie nie kopało :) (nie przy środkowym zdjęciu).

Czy S zadziała przy zasilaczu DC który na wejściu ma 230 a na wyjściu 24V i siada warstwa wyjściowa ? - pytam bo nie wiem.

chwialek

chwialek

A jeśli instalacja jest ok ? Jak na warunki panujące w momencie jej odbioru - lata 80-te.

Czy S zadziała przy zasilaczu DC który na wejściu ma 230 a na wyjściu 24V i siada warstwa wyjściowa ? - pytam bo nie wiem.

chwialek

chwialek

A jeśli instalacja jest ok ? Jak na warunki panujące w momencie jej odbioru - lata 80-te.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.