Skocz do zawartości
Poloherb

Serwis, portal Morski ?

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwani ochotnicy do pomocy przy uzupełnianiu informacji na stronach i kontrolowaniu forum. Jak wyżej temat morski. Dużym atutem będzie wiedza o słonym (nie budowa stron), czas (nie do przesady) w wolnych chwilach.

Więcej informacji tylko w rozmowie (najlepiej się dowie)


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

siema Polo:)

ale to w PHP , bo siem wtedy nie zdazylek zapytac ;)?

pozdrowionka ze slonecznej Szwajcari Wapniak:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym, to ma być mój problem, nawet w txt. da się zrobić


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

no Twoj problem , psecia ze nie moj:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum juz jest, po co jakies nastepne...

po co sie rozdrabniac jak jest nas tak malo?


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa , nikt tego forum nie kontroluje, a portal się nie rozwija . Ostatni wpis jak sami zauważycie to 2004-07-02 . Sporym problemem jest poruszanie się po portalu. Znaleźć cos to jest nie możliwe. Nie mówiąc o łamaniu praw autorskich


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z martinnew doszedłem do wniosku ze portal nano-reef.pl mógł wykupić licencje na używanie tego programu. Trochę się zagalopowałem z łamaniem praw autorskich


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to mozesz zrobic cos jakis portal czy co tam lubisz, ale please nie zakladaj nastepnego forum :D

juz wystarczajaco czasu zabiera mi czytanie tego co jest...

moze napisz do Przemka i wspolnie cos zrobicie?


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poloherb- o czym ty mówisz???

O jakich prawach autorskich ?

Proponuję - wciel zasadę w życie - najpierw pomyśl, później pisz..

Co do meritum tego wątku:

Piszesz że portal się nie rozwija - częściowo się zgodzę, nie rozwija się dzial artykulów , opisów itp - forum żyje, i to dzięki ludziom którzy chcą tu pisać(i mają na to czas). To forum istnieje dla nas wszystkich(może to brzmi górnolotnie) wszytscy możemy je wspóltworzyć.. Zauważ że nikt tu nie narzuca się z jakąkolwiek reklamą, posty nie są (poza wyjątkami - np. gole baby :D) cenzurowane... Kilkukrotnie pisalem do Was wszystkich , czy sa osoby chętne mi pomóc - możecie mi wierzyć, że z przyjemnością robilbym przy tym forum dużo więcej niż teraz, niestety moja praca i wolny czas mi na to nie pozwala.

Masz zapal? Proszę bardzo, odezwij się do mnie, powiedz jakie masz pomysly, dostaniesz narzędzia do pracy(dostęp do www, uprawnienia itp) i zaczniesz się spelniać w tym czym chcesz - malo tego, masz już zapewnione szerokie gremium czytelników oraz osób którzy z wypiekami na twarzy będą odwiedzac ten serwis codziennie. Niestety jedna osoba nie jest w stanie tego uciągnąć..

Dalem Ci propozycję - co zrobisz, to już Twoja sprawa - jestem jednak przekonany że to w "kupie sila" a nie w jednostce - poszukaj w archiwach, że wiele tegi typu pomyslów jak Twój bylo już podejmowanych, jednak(niestety) skonczyly się po kilku miesiącach... Czego oczywiście Ci nie życzę....

Pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.