Skocz do zawartości

Historia edycji

Marcinekk

Marcinekk

Używałem Vibrant przez cztery miesiące bez strat w obsadzie. Korale cały czas miały wystawione polipy. Miesiąc temu zakończyłem kuracje  i nie mam obecnie Valoni. Stosowałem Vibrant dwa do trzech razy w tygodniu. Po dwóch miesiącach używania tego preparatu w akwarium nie było widać valoni. Myślałem o zakończeniu kuracji jednakże podczas czyszczenia pompy cyrkulacyjnej znalazłem cztery kulki. Uważam, że okres 2, 5 miesiąca stosowania Vibrantu  jest zbyt krótki. Patyczak a może po prostu zbyt szybko zbiłeś NO 3 w zbiorniku ? Stosując jedną ampułkę biodigestu w zbiorniku na 270 litrów NO 3 po dwóch dniach mi spada z 1 do 0,5.

 

 

Marcinekk

Marcinekk

Używałem Vibrant przez cztery miesiące bez strat w obsadzie. Korale cały czas miały wystawione polipy. Miesiąc temu zakończyłem kuracje  i nie mam obecnie Valoni. Stosowałem Vibrant dwa do trzech razy w tygodniu. Po dwóch miesiącach używania tego preparatu w akwarium nie było widać valoni. Myślałem o zakończeniu kuracji jednakże podczas czyszczenia pompy cyrkulacyjnej znalazłem cztery kulki. Uważam, że okres 2, 5 miesiąca stosowania Vibrantu  jest zbyt krótki. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.