Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

7 godzin temu, kaza2 napisał:

A jak byście mieli wybierać między AF czy atm jednak. Miałem te bakterie swoje piprzedvnie i średnio po 2 miechach

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Na JBL Dnitrol jest napisane, że można po 2 dniach wpuszczać zwierzęta! Ale to chyba nie o to w tym chodzi. Jak dasz zbornikowi trochę czasu, to co byś nie wlał z bakterii to będzie dobrze. Od Pana zoologa najwyżej przywieź trochę dojrzałej wody albo błota z sumpa. Pozdr., tomko

Ps. Oprócz bakterii potrzeba trochę pożywki, codziennie jakiś miks np. solowca etc., dosłownie kilka kropli wystarczy w Twoim zbiorniku. Skała u Ciebie biała jak z półki sklepowej, bo chyba nic się tam nie dzieję.  Jak akwa ma 2 miesiące to wpuść małą rybkę, będzie paskudzić i obciążać system i z pewnością przyspieszy to rozwój biologii

tomko

tomko

7 godzin temu, kaza2 napisał:

A jak byście mieli wybierać między AF czy atm jednak. Miałem te bakterie swoje piprzedvnie i średnio po 2 miechach

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Na JBL Dnitrol jest napisane, że można po 2 dniach wpuszczać zwierzęta! Ale to chyba nie o to w tym chodzi. Jak dasz zbornikowi trochę czasu, to co byś nie wlał z bakterii to będzie dobrze. Od Pana zoologa najwyżej przywieź trochę dojrzałej wody albo błota z sumpa. Pozdr., tomko

Ps. Oprócz bakterii potrzeba trochę pożywki, codziennie jakiś miks np. solowca etc. Skała u Ciebie biała jak z półki sklepowej, bo chyba noc się tam nie dzieję.  Jak akwa ma 2 miesiące to wpuść małą rybkę, będzie paskudzić i obciążać system i z pewnością przyspieszy to rozwój biologii

tomko

tomko

7 godzin temu, kaza2 napisał:

A jak byście mieli wybierać między AF czy atm jednak. Miałem te bakterie swoje piprzedvnie i średnio po 2 miechach

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Na JBL Dnitrol jest napisane, że można po 2 dniach wpuszczać zwierzęta! Ale to chyba nie o to w tym chodzi. Jak dasz zbornikowi trochę czasu, to co byś nie wlał z bakterii to będzie dobrze. Od Pana zoologa najwyżej przywieź trochę dojrzałej wody albo błota z sumpa. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.