Skocz do zawartości

Historia edycji

Hurin

Hurin

W dniu 10.11.2021 o 17:01, norbi2222 napisał:

Ani jedna w Twoim zbiorniku nie może pływać. Jest to duża ryba, potrafi urosnąć do kilkunastu centymetrów i  potrzebuje sporo przestrzeni do pływania.

 Panowie, no wiem wiem oficjalnie pewnie przydało by się akwarium 150x60x60 żeby pływało jej się jak urośnie w miare komfortowo.
Schodząc jednak na ziemie czy 2/3 sztuki PSEUDANTHIAS SQUAMIPINNIS (7 cm) i jeden wargacz (7 cm) nie mogą u mnie pomieszkać z rok? 
Przypomne, że nie będzie korali w środku, więc jest więcej miejsca do pływania.
A później innemu akwaryście z większym zbiornikiem mogę odsprzedać. :) 
Jeżeli odpowiedz nadal brzmi nie, to proszę was o pomoc w dobraniu odpowiedniej obsady do mojego litraża bez piasku. :) 

Hurin

Hurin

W dniu 10.11.2021 o 17:01, norbi2222 napisał:

Ani jedna w Twoim zbiorniku nie może pływać. Jest to duża ryba, potrafi urosnąć do kilkunastu centymetrów i  potrzebuje sporo przestrzeni do pływania.

 Panowie, no wiem wiem oficjalnie pewnie przydało by się akwarium 150x60x60 żeby pływało jej się jak urośnie w miare komfortowo.
Schodząc jednak na ziemie czy 2/3 sztuki PSEUDANTHIAS SQUAMIPINNIS (7 cm) i jeden wargacz (7 cm) nie mogą u mnie pomieszkać z rok? 
Przypomne, że nie będzie korali w środku, więc jest więcej miejsca do pływania.
A później innemu akwaryście z większym zbiornikiem mogę odsprzedać. :) 
Jeżeli odpowiedz nadal brzmi nie, to proszę o was o pomoc w dobraniu odpowiedniej obsady do mojego litraża bez piasku. :) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.