Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

1 godzinę temu, kokomag napisał:

Ja osobiście mialem tylko maxspecta mjl 165 generalnie nic jej nie mogę zarzucić ale tez innych nie testowałem. Lampę Reef Factory polecił mi jeden ze sklepów, inny sklep polecił mi Radiona XR30 G5 Pro, w sumie różnicy około 700 pln a w radionie dużo więcej mocy, choć niby Reef Flare daje więcej światła (PAR), choć w radonie jest więcej ledow więc wydaje mi się ze ciekawiej będzie świecić?,  zobaczymy może się ktoś jeszcze wypowie

 

Nie właściwe porównanie. Powinieneś porównywać Radiona  XR30W G5 PRO do Reef Flare PRO L (240 W). Jak chcesz zobaczyć ja świeci Flare to zapraszam do Lubina.

norbi2222

norbi2222

1 godzinę temu, kokomag napisał:

Ja osobiście mialem tylko maxspecta mjl 165 generalnie nic jej nie mogę zarzucić ale tez innych nie testowałem. Lampę Reef Factory polecił mi jeden ze sklepów, inny sklep polecił mi Radiona XR30 G5 Pro, w sumie różnicy około 700 pln a w radionie dużo więcej mocy, choć niby Reef Flare daje więcej światła (PAR), choć w radonie jest więcej ledow więc wydaje mi się ze ciekawiej będzie świecić?,  zobaczymy może się ktoś jeszcze wypowie

 

Nie właściwe porównanie. Powinieneś porównywać Radiona  XR30W G5 PRO do Reef Flare L (240 W).

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.