Skocz do zawartości

Historia edycji

rufik

rufik

21 minut temu, Ariel napisał:

PTemat dodaje do obserwowanych , bo mam ten baniak tylko XD . Jak mocno rozkręciłeś pompę obiegową ? Ja co prawda mam Maxspect jump , ale jest na 8 . Nasze baniaki różnią się przelotami , ja mam 3 pod rury 40mm i będę przerabiał hydraulikę , ze względu na gąbkę w kominie której chcę się pozbyć , rezerwy puszczonej w komorę pompy i filtra na złoże biologiczne . W sumpie po całości mam zamiar mieć glony . Z resztą w głównym też będą . Wavebox starczy tobie za cyrkulację ? Ja mam 2x AM 4.3 i słabo , zamówiłem jeszcze Maxspect gf4k.

Pompę obiegową mam teraz ustawioną na 20w, wcześniej byłą na 16w (to jest minimum tej pompy), czyli w obecnej chwili na 1/3 mocy i sumpie jest wichura.

Wavebox skręcony na minimum, ale raz na jakiś czas robię małą burzę. Jak będzie mało to dokupię jakiś falownik (patrz wejdzie więcej SPS), żeby dmuchał.

Jutro jadę jeszcze UV dokupić, więc będzie znów zabawa w hydraulika.

rufik

rufik

21 minut temu, Ariel napisał:

PTemat dodaje do obserwowanych , bo mam ten baniak tylko XD . Jak mocno rozkręciłeś pompę obiegową ? Ja co prawda mam Maxspect jump , ale jest na 8 . Nasze baniaki różnią się przelotami , ja mam 3 pod rury 40mm i będę przerabiał hydraulikę , ze względu na gąbkę w kominie której chcę się pozbyć , rezerwy puszczonej w komorę pompy i filtra na złoże biologiczne . W sumpie po całości mam zamiar mieć glony . Z resztą w głównym też będą . Wavebox starczy tobie za cyrkulację ? Ja mam 2x AM 4.3 i słabo , zamówiłem jeszcze Maxspect gf4k.

Pompę mam teraz ustawioną na 20w, wcześniej byłą na 16w (to jest minimum tej pompy), czyli w obecnej chwili na 1/3 mocy i sumpie jest wichura.

Wavebox skręcony na minimum, ale raz na jakiś czas robię małą burzę. Jak będzie mało to dokupię jakiś falownik (patrz wejdzie więcej SPS), żeby dmuchał.

Jutro jadę jeszcze UV dokupić, więc będzie znów zabawa w hydraulika.

rufik

rufik

16 minut temu, Ariel napisał:

PTemat dodaje do obserwowanych , bo mam ten baniak tylko XD . Jak mocno rozkręciłeś pompę obiegową ? Ja co prawda mam Maxspect jump , ale jest na 8 . Nasze baniaki różnią się przelotami , ja mam 3 pod rury 40mm i będę przerabiał hydraulikę , ze względu na gąbkę w kominie której chcę się pozbyć , rezerwy puszczonej w komorę pompy i filtra na złoże biologiczne . W sumpie po całości mam zamiar mieć glony . Z resztą w głównym też będą . Wavebox starczy tobie za cyrkulację ? Ja mam 2x AM 4.3 i słabo , zamówiłem jeszcze Maxspect gf4k.

Pompę mam teraz ustawioną na 20w, wcześniej byłą na 16w, czyli w obecnej chwili na 1/3 mocy i sumpie jest wichura.

Wavebox skręcony na minimum, ale raz na jakiś czas robię małą burzę. Jak będzie mało to dokupię jakiś falownik (patrz wejdzie więcej SPS), żeby dmuchał.

Jutro jadę jeszcze UV dokupić, więc będzie znów zabawa w hydraulika.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.