Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.


Zapomniałem coś dodać .

30 minut temu, Rezus napisał:

Tunze to szmelc

Widzisz ja byłem zadowolony , przede wszystkim przez brak rdzy i brak porysowanych szyb.

30 minut temu, Rezus napisał:

Przerabiałem kilka i fliper zdecydowanie najlepszy.

Tu też nie wszyscy są zadowoleni , ma sporo opinii o rysowaniu szyb. I tu mówię o czyściku magnetycznym . Bo ten na wysięgniku / patyku czy jaj to zwał mam i jestem zadowolony . Ale to używam do nalotu a nie do alg wapiennych .

30 minut temu, Rezus napisał:

każdy tu chwali co ma.

Tu się zgodzę , ale są też tacy jak ja co często zmieniają i próbują czegoś innego . 
I tu mogę też coś dodać , bo nie korzystam tylko z czyścika magnetycznego . Obojętnie jaki miałem , korzystam tez z innych rzeczy do czyszczenia szyb . Moim zdaniem to tylko jeden z produktów co powinienem mieć . Ale tak jak mówisz każdy chwali swoje .

W dniu 23.11.2021 o 19:03, owler napisał:

Wziąłem średni dam znać.

To znaczy który dokładnie ? Bo są cztery . 

L.G.

L.G.

10 minut temu, Rezus napisał:

Tunze to szmelc

Widzisz ja byłem zadowolony , przede wszystkim przez brak rdzy i brak porysowanych szyb.

10 minut temu, Rezus napisał:

Przerabiałem kilka i fliper zdecydowanie najlepszy.

Tu też nie wszyscy są zadowoleni , ma sporo opinii o rysowaniu szyb.

11 minut temu, Rezus napisał:

każdy tu chwali co ma.

Tu się zgodzę , ale są też tacy jak ja co często zmieniają i próbują czegoś innego . 
I tu mogę też coś dodać , bo nie korzystam tylko z czyścika magnetycznego . Obojętnie jaki miałem , korzystam tez z innych rzeczy do czyszczenia szyb . Moim zdaniem to tylko jeden z produktów co powinienem mieć . Ale tak jak mówisz każdy chwali swoje .

W dniu 23.11.2021 o 19:03, owler napisał:

Wziąłem średni dam znać.

To znaczy który dokładnie ? Bo są cztery . 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.